Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz D1Rect #1 üzenetére

    Azért annyira nem kell isteníteni. Bár ez nézőpont kérdése. Eddig 4 vírusírtót használtam, a leggázabb ez volt. Fogta a gépet, vírust nem ismerte fel. Ja meg a memória használat ház az nem gyenge neki. Szóval aki mse-ra esküdik, esküdjön rá. Én Avirára rakom a voksom. Az mse-be még egy átkozott ütemezett frissítést raktak be, hát eléggé gáz így...
    (nodnál megjátszotta, hogy frissített online fps játék közben, hát nem volt kellemes...)
    Szóval azért annyira nem jó, de egynek elmegy.

    (#8) D1Rect:Avira. Ja és ingyenes, meg többet tud, mint az mse. Már csak ha azt nézzük, hogy ütemezni tudod a frissítés időpontját. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz D1Rect #16 üzenetére

    És milyen más verzió van mse-ben? Mert vagy 32 vagy 64 bites van más nem. Ja és rtm változatot dobtam fel.
    Akkor azt mond, hogy az igényeidnek a legjobb, nem az hogy a "legjobb" mert ez relatív.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Gorneck #32 üzenetére

    Hát a többi vírus írtó beéri 30 megával, az mse meg 80-al. Azért tudom, hogy az ms programjainál nem az optimalizálást nézi az tény. Annó az xp alatt volt ilyen a defender. 7 alatt meg sem látszik hogy van, xp alatt meg 100 mega kellett neki. És azért 1 giga ramnál azért nem mindegy. De azért van hogy használja, csak ha más gyártók megtudják csinálni, hogy kevés ramot használjon, akkor az ms miért nem?
    Nem mintha zavarna mennyit eszik, de a legnagyobb gond nem a ram használattal van, hanem hogy minden mappába újra ellenőriz minden és a vinyót úgy kergeti merg terheli a procit, hogy olyan hangot csak traktoroknál hallottam. :DDD
    Én mundjuk ez miatt váltottam másokra, ja meg az hogy nincs ütemezett frissétés benne.
    Ha ezek klappoltak volna, akkor én is az mse-nél maradtam volna. De hát van nála jobb is számomra...

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz redaizoltan #40 üzenetére

    Avira van fent, az most tetszik, van belőle ingyenes is. Nekem az van.

    (#41) Gorneck23: Mondjuk nem mindegy, ha 512-1, vagy 4 giga ram mellé rakod. Én annó a defendert XP-n 1 gigán észre vettem, hogy többet dolgozik a vinyó, mintha nem lenne fent. Mondjuk ezért lenne jó optimailzálni, hogy ne 100 megákkal rohangáljon, hanem 20-30-al. Szerintem. Már 4 gigánál leszarom, meg 7 alatt, de xp-n 1 giga mellett nem nagyon volt jó a rendszer defenderrel. (ez most nem nagyon jön ide, de kb. az a helyzet most 7 meg mse, mint xp meg defender. ram használatról beszélek)

    (#42) Viktor77: Mondjuk azt nem próbáltam ki. Csak érdekes, ha alapon hagyom az avirát, meg az mse-t, akkor az mse simán megfogja a gépet, míg újra ellenőrzi. Az avira nem. Hát nekem ez nem tetszett, hogy ennyira fogja, Oké, kis beállítással biztos nem fogná de ha alapon hagyod, akkor nálam fogta a rendszert. Ha lenne ütemezett frissítés, akkor én is megválnék az avirától, de így nem. Hátha majd az mse3-ban, ha lesz.
    Akkor teszek még egy próbát.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák