Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Zoli54213 #811 üzenetére

    pl. kunstrukciós hiba miatt a bekapcsológomb. cm690, nekem letört. két kis pilincka stift tartja. a probléma az, hgoy nem lehet agombot vissazvinni, azt modnták, hgoyok, vigyem vissza az egész házat. ott lettem ideges, és vágattam szét a szomszédal egy vasárnap délután 5 órai flexelés keretén belü....

    Drizzt01

    "Szakmai instrukciót szeretnék kérni , mit hogyan tegyek , vagy ne tegyek , mert csak esetleg rontok a dolgon."
    a modding topicokban nehéz, és így nem is nagyon szoktak tudni általános tanácsokat adni.
    alapból az ember 1-2 rosszul, (vagy kevésbé tökéletesen), kialakított, félreflexelt darabbal kezdi. abból tanul.
    aztán jönnek a konkrét ötletek, belülről, vagy lát valamit, amihez hasonlót szeretne.
    és akkor 1-2 konkrét fogást, vagy beszerzést megkérdez.
    ebben a témában az általános segítség elég nehéz dolog...
    ennek ellenére nem ritka a "vettem egy házat, szerintetek mit kezdjek vele?" kezdetű kérdés.
    - add el, vagy vágd ketté, majd ragaszd össze... :DDD

    tehát saját, nagyon konkrét elképzelések nélkül nekiállni moddolni olyan, mintha egy egy kezdő szobrász leül egy kőtömb elé, és megkérdezi a kollégát, hogy ő most mit faragna belőle... :U

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák