Hirdetés

2018. szeptember 20., csütörtök

(#1) gyiku

gyiku
(PH! nagyúr)

nehez szules volt :DDD

hüllő

(#2) _Toka_ válasza gyiku (#1) üzenetére

_Toka_
(őstag)

Hát, kb. mint a többi... Talán az előző volt kivétel. :D

(#3) Raymond

Raymond
(PH! nagyúr)

"Emellett javult az Unigine Tropics technikai demonstráció DirectX 9-es módjának futási sebessége az elsimítás alkalmazásakor."

Hala az egnek. Erre varok mar honapok ota.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) cizoe

cizoe
(őstag)

(#5) c41r0^ válasza gyiku (#1) üzenetére

c41r0^
(őstag)

én is vártam már a HD4770-em miatt (igaz a még nem publikált 9.5 már kb. 4 napja letölthető, de inkább vártam)

még nem használtam eddig az AVIVO-t, de lehet ki fogom próbálni mostmár Vista alatt, nagyjából milyen formátumokból/ba képes videót konvertálni? (nincs időm dokumentumokat olvasni, hátha valaki keni-vágja)

(#6) FRENK1988

FRENK1988
(PH! kedvence)

Sajna az x1950 nincs a támogatottság listán :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#7) Vitus válasza FRENK1988 (#6) üzenetére

Vitus
(őstag)

Igen elég ostoba módon abbahagyta a támogatást, pedig az x19xx kártyák ma is tök jók mindenere. :(

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#8) bacsis válasza Vitus (#7) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

és ezután is tök jók lesznek még egy darabig a 9.3as catalystal ;)

(#9) lsc válasza Vitus (#7) üzenetére

lsc
(PH! nagyúr)

Nem hagyta abba, csak 3-4 havonta fog azokhoz megjelenni .

Az élet kegyetlen .

(#10) gyiku válasza Vitus (#7) üzenetére

gyiku
(PH! nagyúr)

3 havonta lesz hozzajuk is driver ;)

hüllő

(#11) Hebry válasza gyiku (#10) üzenetére

Hebry
(senior tag)

Na mondjuk ennek, örülök.
Kicsit úgy érzem, hogy elhanyagolták a 19xx sériát, de lehet csak én cserélek túl ritkán gépet. :DDD

(#12) kételkedem

kételkedem
(PH! addikt)

Becsülöm a szorgalmukat, de nem lenne jobb mondjuk negyedévente kiadni egy Catalystot, ami teljesen rendben van? Havonta jön az új és még újabb, nem győzik a hibajavítást.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13) DEV_NULL

DEV_NULL
(őstag)

05.13.-15. :R

A felszívott jólét már a nyálkahártyád marja.

(#14) Vitus válasza lsc (#9) üzenetére

Vitus
(őstag)

Akkor nem szóltam. Haver szentségelt mert neki az van, hogy nem lesz tovább fejlesztve. Nem lett volna szép dolog főleg, hogy itt a Windows 7 és ott biztos van még mit optimalizálni rajta. Az, hogy kevesebb erőfeszítést fordít rá az érthető.

[ Szerkesztve ]

(#15) Abu85 válasza Hebry (#11) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Nem biztos, hogy az x1000 széria támogatásának hiánya rossz döntés. Az új játékoknál egy HD 2600 Pro is kicsinálja bármelyik x1900 karit. És ez azért már elég olcsó cucc. Másra meg már nem kell támogatás ... az új technikákat már amúgy sem ismeri a rendszer. Érdemes a HD Radeonra koncentrálni kevés az erőforrás az AMD-nél is. Azzal, hogy megvágják a régi karik támogatását sokkal jobb lesz az új rendszerek tulajainak. :)

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#16) c41r0^ válasza kételkedem (#12) üzenetére

c41r0^
(őstag)

a megjelenő 3D-s alkalmazások hibajavításait/anomáliáit/optimalizálatlanságait nem lehet 3-4 hónapig húzni, bár hotfixszel megoldható lenne, de gondolom az közel ugyanannyi erőforrást igényel, mintha a driverbe pakolják bele havonta, ahogy ez most megy

[ Szerkesztve ]

(#17) Kendek

Kendek
(PH! nagyúr)

Hú, de jó! Jobban vártam már mint a Star Trek-et, de sajnos az előbb jött :DDD

<-ƘƘ->

(#18) Elisha_

Elisha_
(tag)

Miért van az, hogy a régebbi dátumú és whql-es meghajtó nagyobb ill. melyiket érdemes leszedni?
Display Driver
ATI WDM Integrated Driver Catalyst Control Center 62.4MB 9.5 5/15/2009
Display Driver
ATI WDM Integrated Driver Catalyst Control Center 98.7MB 8.612 5/5/2009 WHQL Driver

Asus P5Q, Core2Duo 8400 3Ghz, 4x1Gb geill DDR2 800Mhz, Asus HD4850 Ati vga, WD500 Gb HDD, Asus 500W táp, Win7 RC (build7100) 64bit

(#19) lsc válasza kételkedem (#12) üzenetére

lsc
(PH! nagyúr)

Mondjuk már régóta havonta ad ki drivert, nem tudom miért kellene ezen változtatni .

Az élet kegyetlen .

(#20) kételkedem válasza lsc (#19) üzenetére

kételkedem
(PH! addikt)

Lehet, hogy egyedül vagyok a problémámmal, de nekem számos alkalommal volt már úgy, hogy felraktam a legfrisseb Catalystot, majd le kellett szednem és a régit visszatenni, mert valami nem volt rendben. Sőt vannak kedvencek, amik bár réginek számítanak, de hibátlanul megy vele a gép.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#21) Vitus válasza Abu85 (#15) üzenetére

Vitus
(őstag)

Igen és azon kívűl, hogy irdatlan rövid termékciklussal dolgozik és ezzel vásárlásra kényszeríti és elértékteleníti a régebbi szériás kártyáit még a támogatással is arra ösztönözz, hogy vegyél másikat. :P Én ezt így látom és gusztustalannak tartom. De mivel azt írják 3 havonta lesz ezért megbocsájtom nekik! :) Gondolom ez azért megnyugtatja őket! :))

[ Szerkesztve ]

(#22) lsc válasza kételkedem (#20) üzenetére

lsc
(PH! nagyúr)

Ki kényszerít rá hogy cserélj ? Nekem a 9.1 van fent, tökéletes . A release notes-ben meg leírják hogy mit javítanak, az összehasonlításokat is meg lehet várni . Az a baj szinte mindenki messiáskén vár az újra, holott a régivel sincs semmi gond /egy-két speciálisabb kivételtől eltekintve/ .

Az élet kegyetlen .

(#23) ollie válasza Abu85 (#15) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hát igen, a HD architektúrával megint előrerohant az ATI egy kicsit az időben. Viszont most ennek a gyümölcsét eszi.

(#24) CPT.Pirk válasza kételkedem (#20) üzenetére

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Egyetlen probléma a DXVA támogatással volt XP terén (amit visz. hamar javítottak), de ettől eltekintve már kb. 2 éve mindig az aktuális havit használom, problémám sosem volt ebből kifolyólag.

[ Szerkesztve ]

(#25) gyiku válasza CPT.Pirk (#24) üzenetére

gyiku
(PH! nagyúr)

szinten.

hüllő

(#26) gfefe

gfefe
(őstag)

jók ezek a havi frissítések szerintem... eddig nem nagyon volt problémám. én sohasem találkoztam kritikus hibával...
Hajrá AMD :R

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#27) gbors válasza lsc (#19) üzenetére

gbors
(PH! nagyúr)

mert az 1 hónapos ciklus nagyon rövid, lényegesen kevesebb fér bele pl. egy 3 hónapos periódusba havi 1 release mellett, mint háromhavi 1 release mellett.

"You want I should pull the head off of him? I could make it look like an accident."

(#28) _balázs_ válasza kételkedem (#20) üzenetére

_balázs_
(lelkes újonc)

Nem vagy egyedül,én ugyanígy jártam az előzővel.Ezt ha nem muszáj meg sem próbálom.

(#29) LackoMester

LackoMester
(PH! addikt)

hát nemtudom van-e értelme lecserélni a 9.4(Vista) Catalystot,erre a z újra,szerintem nemsok... :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#30) kételkedem válasza lsc (#22) üzenetére

kételkedem
(PH! addikt)

Nem kényszerít rá senki, tényleg van valamiféle csodavárás ebben a történetben. A release notes olvasgatása hasznos ötlet.

(#31) atti_2010 válasza Vitus (#21) üzenetére

atti_2010
(PH! nagyúr)

Vegyél Nvidiat ott nincs baj az élértéktelenítéssel, mert 2 éves kártyát csak átnevezik és mehet tovább azt meg te is megteheted hogy adol neki másik nevet és ragasztol rá 1 másik figurát :DD

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#32) Timyyy válasza c41r0^ (#5) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Én is a 4770-em miatt vártam. :))

GEARBEST kuponok: https://goo.gl/Fj6v9h | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#33) direwolf

direwolf
(őstag)

Win 7 alatt van már display settings? Nagyon hiányzik, mert így nem lehet hotkey-t rendelni a kijelző váltáshoz :(

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#34) gyiku válasza direwolf (#33) üzenetére

gyiku
(PH! nagyúr)

wingomb+p ?

hüllő

(#35) Major Major válasza Abu85 (#15) üzenetére

Major Major
(őstag)

Winen nincs is semmi probléma a régi driver használatával, viszont ubuntun van szívás rendesen. A 9.04-gyel új verzióra váltott az X szerver, amit a Catalyst a 9.4-es verziótól támogat. Viszont ebben nincsenek benne a régi kártyák. Rengetegen megszopták ezzel a frissítéssel.

The recipe for perpetual ignorance is: Be satisfied with your opinions and content with your knowledge.

(#36) glutamin válasza Abu85 (#15) üzenetére

glutamin
(őstag)

Egyetértek. A régebbi kártyatulajdonosok pedig használják a korábbi drivereket.

Részvétet könnyen kap az ember, az irigységért azonban keményen meg kell dolgozni

(#37) N-vidi-A

N-vidi-A
(őstag)

Leszedjük, megnézzük, talán csak jobb lehet:D :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D 漢字 Minden sikeres férfi mögött áll egy nő, aki jól járt...

(#38) Zeratul válasza gyiku (#1) üzenetére

Zeratul
(PH! kedvence)

2 napja a Win7 már letöltötte a MS Updateról. :D

Dögre száll a szép légy... A francia tankok nem szarok, másképpen jók...

(#39) samfishR

samfishR
(senior tag)

egész yó lett a (nekem) új amd letöltések oldala :K Rántom lefele, nézem megfele.

(#40) SzlobiG

SzlobiG
(Jómunkásember)

5hónap kellett, hogy ismét vissza vegye win indításnál a 2.magórajelét 2d-be.:D (X2)

(#41) stevve

stevve
(PH! nagyúr)

Nekem felment simán Win 7-re, írtam is a topikjába, hogy nem kell már egy ideje se restart, se uninstal előtte se direvercleanre matyizás, simán felmegy és megy tovább a gép vele.
Jó ez, az egyes verzióknál meg mindenki döntse el a release notes alapján, kell-e neki vagy sem. Minden hónapban van hiszti, hogy nem gyorsult 70%-ot a Crysis, meg ilyenek, de ha valaki logikusan belegondol, nem ebből áll a világ és a végtelenségig nem lehet szoftveresen javítani egy játék teljesítményén. Ha meg nem gyorsult 70%-ot, nem kell feltenni.

Röviden így foglalnám össze a mesét. :DDD

(#42) DEV_NULL

DEV_NULL
(őstag)

4850 tulajoknak nem ajánlott ez a driver tweaktown szerint..

A felszívott jólét már a nyálkahártyád marja.

(#43) tzsolesz válasza SzlobiG (#40) üzenetére

tzsolesz
(PH! nagyúr)

:C :C :C :C

Asrock AB350-HDV - AMD Ryzen 3 2200G APU (Vega 8) - 2x4GB Crucial Ballistix 2400@2800Mhz - J&A 120GB Leven JS500 SSD - WD Green 500 GB HDD - Chieftec iArena 400W GPC-400S - LG 32LJ500V 1080p LED TV. Full AMD Power. :D

(#44) rankesz válasza SzlobiG (#40) üzenetére

rankesz
(PH! kedvence)

Akkor most már én is váltok a 8.12-ről :D

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#45) direwolf válasza gyiku (#34) üzenetére

direwolf
(őstag)

Na azért ennél kicsit komolyabban használom :) Pl.: 24Hz, 30Hz, 50Hz, 60Hz + scaling külön hotkeyre, távirányítóra mappolva :K

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#46) zed1983

zed1983
(őstag)

Jól van ez, kell is minden hónapban új catalyst... :K

zed1983

(#47) gfefe válasza DEV_NULL (#42) üzenetére

gfefe
(őstag)

na ez érdekes...

kiváncsi lennék, hogy ez igaz e... :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#48) Nikk

Nikk
(senior tag)

Ezt a 4850-eses driver hibát én is néztem. Elég gyászos... De az egész úgy alles zusammen... :)

DIGIC

(#49) Hozito válasza DEV_NULL (#42) üzenetére

Hozito
(újonc)

Ez tényleg elég érdekes, mert ami tesztet olvastam mindenhol 1-2% gyorsulást tapasztaltak! De lassulást semmiképp. Vajon csak a 4850-el van baj vagy a teszt hibás?

[ Szerkesztve ]

Visszamennyé...

(#50) luw2win válasza DEV_NULL (#42) üzenetére

luw2win
(őstag)

Annyira megörültem h már tettem is fel, és késöbb észleltem h nem lesz jó a kis 4850-emnek

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.