Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz doc #35 üzenetére

    "a ms alighanem érzi, hogy az eddigi stílusában nem sokáig marad vezető"

    talán nem tűnt fel, de a Microsoft folyamatosan változik, a legnagyobb baj, hogy sokan (kb. senki) nem veszi észre, hogy a mai Microsoft már nem a 10-15 évvel ezelőtti Microsoft. éppen ezért fogja lenyomni a Google-t, az Adobe-t és nagyjából akárkit, akit úgy igazán akar.

    a 90-es évek végén közröhej tárgya volt, hogy mit keres a Windows a szerverpiacon. lám.

    utána a smartphone-ok miatt röhögték körbe őket. lám.

    aztán nemrég jött a zeneipar és a lejátszók. lám.

    most épp az operációs rendszerük és a Google-től, Apple-től és egyéb szentté avatott cégektől való lemaradása miatt kap hideget-meleget. aztán majd 2-3 év múlva tanúi lehetünk a "save Vista" kampánynak és minden harmadik oldal Silverlight-ban fog működni. (hasraütés, bár személy szerint adok még a Flash-nek úgy 2-3 jó évet, utána csak vegetálni fog).

    nekem pedig alanyi jogom, hogy szimpatikus legyen Ballmer. és az is, hogy falra másszak Steve Jobs hókuszpókusz parasztvakításaitól. neked meg az ellenkezője. (most ez nem konkrétan doc-ra vonatkozott)

Új hozzászólás Aktív témák