Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkoch820

    tag

    válasz borsodika #24433 üzenetére

    Nagyon kamu szaga van. Össze-vissza beszél az illető...
    "...One of my tester.... He's not my tester now...." "not impossible but it's near to the impossible"
    Kétlem, hogy az idézett szöveg Chainfire-től származna egyáltalán.

    Ebben az egész knox témában csak az zavar, hogy mikor megvettem a készüléket, szó sem volt ilyesmiről. Eredetileg a Nexus 4 mellett voksoltam, de a cserélhető akku, microsd, kamera, stb meggyőzött arról, hogy az S4 jobb választás. Elvégre S4-ből létezik google play edition, ha nem jön be a TW használhatom egyszerűen nexus telefonként, s a frissítések is első körben érkeznek majd, vagy méginkább kiválaszthatom azt a touchwiz alapú romot, ami az igényeimnek legjobban megfelel. Ehhez képest most nem használhatom úgy a telefont, ahogy akarom, anélkül, hogy ne kapnék egy knox 0x1-es billogot.
    Ez úgy lett volna fair, hogyha a felhasználó az új frissítés megjelenésekor választhat, hogy szeretne-e szuperbiztonságos telefont úgy, hogy visszalépés nem lehetséges, vagy szeretné úgy használni a telefonját, ahogy fizetett érte, nem pedig mindenféle korlátozással. :S
    Én a KitKat frissítésben egyedül permissive bootloader-t szeretnék, az adataimra meg majd én vigyázok :U :))

Új hozzászólás Aktív témák