Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    Két napja kínlódom azzal, hogy valam módon egybekössem a twitteres szerkesztői posztokat a PH fészbúkos oldalával. Hogy ne kelljen kétszeresen dolgoznunk ezzel. Bár egyelőre nem jött még össze a dolog (aki tudja a megoldást, ne tartsa magában, ossza meg velem!). Ennyi idő alatt arra jutottam, hogy bakker, tényleg a fészbúk a jövő!

    Tavaly voltam kint a Computexen és blogoltam róla. Még a Logout/PH motor elég jól programozott felületén sem volt egyszerű fotókat megosztani, kommentelni hozzájuk és kezelni a hozzászólásokat, meg közben tartani az időrendet. No, a facebook ezt kb. megoldja teljes mértékben. Becsűröm a fotót a fotóalbumba, magától forgatja jobbra balra, szóval képszerkesztő sem kell. Csapok mellé szöveget, és máris megjelenik az üzifalon, és kommentezhetitek, lájkolhatjátok ésatöbbi. Elég durva. Most eszterencs van kinn, meglátjuk, mire tudja használni a dolgot. Nem vagyok benne biztos, hogy jó a Logoutnak és a PH-nak, ha lényegében a Facebookon publikálunk, de majd kialakul ez.

    Csendben jegyzem meg, hogy továbbra is röhellem a FB felületét. Nagyjából egy teljes PH cikk kigyártásának időmennyiségét pocsékoltam el csak a twitteres összekötés kérdésével, ami egyelőre úgy néz ki, page-ek esetében nincs még megoldva

    [ Szerkesztve ]

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák