Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Skynet

    senior tag

    Az igen, értem én, hogy jajj de "gyors", de ennyiért ez több mint irreális :U
    Aki ilyet vesz mostanában az 99,9% nem komplett, a maradék 0,1% fogadás miatt vette meg :DDD

    De komolyan, gondoljuk át egy 3g stick-et is anyázva dugnak be néhányan a notijukba utazáskor és ha már netbookról van esetleg szó, egyből azt keresi az ember, hogy van-e beépítette 3g a gépezetben. 80K pénzért cserébe ugyan úgy fantasztikusan kilóg a notiból majd ez a csoda, peeeersze tudom majd jönnek a pci-e dolgok is, 5 év alatt el is terjed talán és addig esetleg 25k-ért meg is kapom külön és még talán az antennákkal is megszívom majd és lehet tákolni a notikat.

    60K pénzért pedig mit is kapok egy csúcskategóriás "2012 egyik leggyorsabb eszközében?" egy több mint 10éves usb 2.0 csatit? Mióta is van usb 3.0? 3-4 éve? Ilyen alapon egy 10ezres routerre meg tegyenek egy közel 20éves usb 1.0 -át de ha mázlink van már 1.1-et is kapunk bele...

    Komolyan mondom lehet inkább veszek még idén ezek helyett még 2db 1043nd -t az egész max 20k-ból kijön 5év garival, az adapterek a notikban rendbe vannak és mindegyiken netezek szépen max 13MB/sec-el / eszköz / router.
    Ez így nagyon gáz, pedig milyen nagy reményeket fűztem ezekhez az új cuccokhoz :O

    dchard: teljesen egyetértek, míg BP-en albiban voltam panelban, jó ha nem mentem le 7-8MB alá, itthon vidéken családi házban kb. nulla zavaró tényező és 12-13 max még a péncében is megvan a 8-9MB, pedig a router az emeleten van, szóval 2 vasbeton szint útban van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák