Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
litvitcsak.a
tag
vegyesen használok/dolgozom windows és osx alatt. Szerintem sem rossz a win7, de nem bánnám ha elkezdenének az ésszerűsítésre is gyúrni egy kicsit.
Nem eget rengető a dolog, de például a control panel kinézet csak egy "álca" a régről maradt cuccok felett. OSX alatt ezt egészen jól megoldották és nem hiszem, hogy hihetetlen küldetés lenne windows alatt (nagyon) hasonlót megvalósítani. Ráadásul ezt rá lehetne kényszeríteni a hw gyártókra akik néha siralmas dizájt raknak a driver-eik vezérlője mögé.
Ami nekem szintén érezhető hiány a windows-ban az a shotcut-ok - pl. új könyvtár létrehozása és hasonlók. Tudom van segéd program ami ezt megoldja... De mi lenne ha ez alap lenne.
GUI szempontból látszólag az OSX "megrekedt" és nincsenek látványos újítások. A Win8 pedig hozza a mozaik csempéit, ami még jól is elsülhet... Bár ahogy látom a csiri-biri gui csak egy darabig vonzó, később az emberek többsége beáll egy alap, nem túl csicsás jól használható kinézetre és már csak azt használja. Talán ezért is "stagnál" az osx ezen a téren.
(ja. jogtiszta a windows-om)
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3265, 100% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- AKCIÓ! DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2660v4 (28c/56t, 2.0/3.2GHz), 96GB RAM, 4x1G, áfás
- Lenovo ThinkPad X270 (16) - i5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 12" FULL HD (ELKELT)
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest