Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Egy ócska, beépített vakus fotó nem csak a nyilvánvaló hátlapkopást fedi fel, hanem a lapos szögből érkező fény segítségével az egyébként láthatatlan karcok is előbújnak. :DDD

    Mindez éppen egy hónap használat alatt... Jó, engem különösebben nem zavar, ezért van, hogy használjam, de azé' vicces. (Fele-fele farzseb vagy jobb első zsebben hordva, kijelzővel kifelé.)
    Mindenesetre a "China" feliraton nem fog a kopás, gyönyörűen virít a fémes alumíniumon. :C

    szerk.: ja, egy kis problem, bár lehet user error. Ma először kivittem futni őkelmét, Endomondot használok, és hát vallamikro eldobta a jelet, futás végén írt ki valamit, hogy 5 perc vagy km után eldobta a jelet, nézzek utána a beállításoknak... (Nem emlékszem gyorsan szkipeltem.) Hol kellene ennek utána nézni? Appon belül csak ki és bekapcsolni lehet a gps használatát, telefonon engedélyezve az app számára a helymeghatározás, van még valami?
    Lehet a jó öreg Lumia 640 fog velem járni futni, az úgyis kisebb és atombiztos. :))

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák