Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz erdoke #293 üzenetére

    nekem nehéz a felfogásom? én 1 méterről szoktam a monitort nézni, ez a monitor 2x akkora átmérőben mint egy ipad, felbontása még is kisebb, még sincs vele semmi baj... vajon miért? Hát persze mert nem mondták meg az applenél hogy ez most fos, legalább is nem törődöm vele mit mondanak mert nem vagyok hívő, így azt hiszem el amit tapasztalok.

    Amúgy biztos jobb gagyibb grafikát nagyobb felbontáson nézni, mert ott jobban látszik mennyivel rosszabb, de valahogy ennek sok értelmét nem látom.

    Egyébként ugyan ezeket a kifogásokat más gyártókra is megírtam (ugyanis meglepő módon ez a felbontás sem apple áttörés). Ez az egész felbontáshajhászás olyan "kihaénnem" típusú, olyan mint az 1-2 éve az alsó kategóriás videokártyákon a 2 giga gagyiram. Sok okos azt hiszi hogy ha több akkor az jobb is :D

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

Új hozzászólás Aktív témák