Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz Pixa #313 üzenetére

    a technika arra valo hogy fejlodjon. nem is tud mast. ha nem fejlodik mar regen gaz van.
    en ugyanazt varom el egy telotol h komplex legyen. csak hogy nekem pl mas alkalmazasok is fontosak. :)
    sose jatszottam pc-n, sose voltam jatekfuggo, konzolom se volt max haveroknak es osszeroffenesek alkalmaval toltuk. de erdekes a teloimon szoktam jatszani, epp annyit es azzal a jatekkal amit a telom elbir. ;) de nekem fontos a fenykepezo is, a bongeszes gyorsasaga is a multimedias kepessegek az irodai lehetosegek... szoval minden. ugyanis az en elvarasom egy telotol hogy alapfunkciokban MINDEN mas keszulekemet kivaltsa. ha nalam van a telom, marpedig mindig nalam van, akkor mindent megtehessek amit egy pc-vel fenykepezovel, konzollal tv-vel akarmivel megtehetek. hangsulyozom alapszinten. ha vmi osszetettebb dolog kell en is eloveszem a laptopom. de ha nem muszaj akkor nem. megoldok mindent a telomon. es ehhez kell szufla, eroben is memoban is uzemidoben is. az s3 nekem lassu volt es az uzemideje nagyon gyenge. en ezert valtottam n4-re.

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák