Hirdetés

Hirdetés

  • Minimalista pénztárca - Focx C2 Advanced

    lo A Focx C2 ugyan fém helyett marhabőrből készült, de végre beléptem a minimalista, vékony pénztárcák világába.

  • Copycat teszt

    gp Egy frissen örökbefogadott menhelyi macska egy furcsa helyzet áldozatává válik, amikor másolata úgy dönt, hogy átveszi helyét a házban.

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #93 üzenetére

    2024 augusztus

    Ebben a hónapban nem pörgött túl sokat a Switch, befejeztem a pár hónapja elkezdett Brothers Tale of Two Sons játékot, ennek elég érdekes irányítása volt, amúgy tetszett,azt a pár dollárt sztem megéri. Az Inside ment még le, ez sokkal jobb volt mint a Limbo, elég groteszk a vége. Ezt is tudom ajánlani, pár órás cím, nem is túl nehéz, jó kikapcsolódás. Most a Last Campfire-el játszogatok, 1-2 órát raktam bele, annyira nem fogott meg, de szerintem végig fog menni apránként. Technikai oldalról ezzel amúgy nem vagyok elégedett, eléggé laggol néha. Switch-re akarok venni pár couch coop címet játszani a gyerekekkel, szóval lehet a szeptember minuszos lesz :D Illetve a Resi 4-et szeretném még megvenni majd akcióban.

    Playstation-ön egész multis hónapom volt, ment egy kis Warzone, de az nem kapott el, sokkal inkább Fortnite-ot nyomtunk az öcsémmel, egy 20 órát beleraktam ami nálam már durva. Valamelyik este nyomtuk fél 3-ig, nem is ismerek magamra. Emellett coop-ban lement a Tiny Tina One Shot Adventure, megtetszett és megvettük öcsémmel és a másik sráccal együtt a Wonderlands-et is, ezzel még csak egy etapot nyomtuk, de nekem nagyon tetszik :K Egyedül 3 játék megy, Resi6, LA Noire és Dragon Age Inqusition. Majd írok mindről ha a végére értem.

    Vásárlás: -

    Végigjátszás:
    Brothers: A Tale of Two Sons (Nintendo Switch)
    Call of Duty: Warzone (PS5)
    Inside (Nintendo Switch)
    Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)

    Eladás:
    Pikmin 4 (Nintendo Switch)

    Összesen a hónapban: +5
    2024 összesen: +9

Új hozzászólás Aktív témák