Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz tboy93 #21 üzenetére

    Pont ez a kettő van meg. :D
    [kép]
    Ps1-el játszottátok? A PS1-essel én nem nyomtam olyan sokat de nagyon jól néz ki a PS1-hez képest. Kicsit furcsa nekem de még nem adtam fel.
    Az első résszel anno unokatesómnál játszottunk sokat PC-n és utána mire nekem lett normális PC-m én meg a 3-at kaptam meg.

    Szerk.: Jaaaaaa hogy más játék a Toca Touring Car Championship meg a Toca World Touring Cars de a kiadó meg ugyanúgy Codemasters.
    '97 Toca Touring Car Championship
    '00 Toca World Touring Cars
    '02 Toca Race Driver
    WTF. Kicsit se megzavaró. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Guitar14

    senior tag

    válasz tboy93 #24 üzenetére

    Lehet a Toca World Touring Cars jobban bejönne, ami nekem van nagyon monotonnak érzem.

    Colin Mcrae Rally-ban szerettem ezeket amikről írsz. (meg C64en a Pitstopot :D) A második részt most pörgetem PS1-en. Annak agyeldobós volt a grafikája mikor megkaptam megjelenés után nem sokkal. Emlékszem kint villámlott és dörgött, féltem nehogy elmenjen az áram mert nem volt memóriakártyám még. :DDD

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • Wlac

    Ármester

    válasz tboy93 #35 üzenetére

    Tervben van az is, csak a nagy kérdés, hogy még a sima Switchen toljam-e, vagy a folytatáson, ha rögtön lenne egy visszafelé kompatibilitás. Meglátjuk, hogy azt mikor hozzák ki, tényleg futna-e ez a verzió rajta, egyáltalán érdekel-e a gép, satöbbi.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #31 üzenetére

    2024 február

    A hónap fénypontja mindenképp a Zelda volt, sikerült befejeznem kb 120 óra után. Elég sok minden megcsináltam benne, az összes shrine stb. Rendesen rácsavarodtam, nagyon chilles játék, nagyon jó a zene, a gameplay loop... Mestermű :) Aztán Switchen előkerült a Metroid Prime Remastered, amibe nyomtam is pár órát. Az elején tetszett nagyon, aztán beleuntam és nem akaródzik elővenni, szóval most pihen. Helyette elővettem a korábban lerakott Dirt 5-öt, ami úgy tavaly nyár óta figyel a PS5-ömön és várja hogy foglalkozzak vele. Jelentem most sikerült, megfelelő hangulatban voltam hozzá, esténként elővettem pár órácskára és végig is játszottam, sőt még platina is lett. A Dirt 5 után nagyon nem volt kedvem semmi komolyba kezdeni, így elővettem néhány multi ps plusos címet, a Foamstars-t, a Chivalry-t meg a DB Breakers-t. Ezek közül egyedül a Chivalry értékelhető valamire, azt egészen élveztem, de a másik kettőnek a létezése is fájdalommal tölt el. Közben heti 1 etapban elkezdtem nyomni öcsémmel a Resident Evil Revelations 2-t, még egy episode van hátra, márciusban kivégezzük. Utána jöhet a sokak által gyűlölt 6. rész. Az online coop partneremmel is össze sikerült ülni kb 2x a hónap alatt, vele az Aliens Fireteam istenátkát nyomjuk, több kevesebb sikerrel. (Szar a net kapcsolata, folyton ledobja). Emellett pár napja nekiestem a Far Cry 6-nak is, 5-6 órám már benne van, egyelőre tetszik. Vásárlások tekintetében akcióban vettem 3 Switch játékot, hogy a gyerekekkel újra megpróbálkozzunk játszani. A Cars 3 aratta eddig a legnagyobb sikert, terv szerint ha rendesen viselkednek hetente 1x 1-2 órát játszok velük hétvégén.

    Vásárlás
    - Cars 3: Driven to Win
    - LEGO Brawls
    - Marooners

    Végigjátszás
    - The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
    - DIRT 5 (PS5)
    - Chivalry 2
    - Dragon Ball: The Breakers
    - Foamstars

    Eladás: -

    Összesen a hónapban: +2
    2024 összesen: +2

    [ Szerkesztve ]

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #47 üzenetére

    2024 március

    Kipróbáltam a Marooners-t Switchen, amilyen olcsó, olyan sz.r is, ezért ne adjatok pénzt. Frantics szerű élményre számítottam, de sokkal gagyibb. Ezen kívül névnapomra megvettem a Mario Kart 8-at, játszottunk a gyerekekkel, játszottam egyedül, kifogástalan :) Szerencsére van előfizetésem, így van plusz 48 pálya is, szerintem ez a játék hosszú távon velünk marad. Ezen kívül Switchen még lepörgött a Resident Evil HD remake is. Nekem anno kimaradtak a Resik teljesen, tavaly kezdtem el ismerkedni a szériával és kíváncsi voltam, hogy honnan indult. Ez a játék olyan mint egy történelem lecke, az elején kissé kötelező olvasmány feelingje volt, de a játék második felére egészen elkapott a hangulat és élveztem, bár beismerem nekem ehhez walktrough kellett. Playstation-on coopban lement a Resi Revelations 2, most pedig a Resi 6 pörög. Ez utóbbi gameplay mechanikája valahogy tényleg elb.szott, ahogy Wlac is említette. Nwm tudom megmondani pontosan mi a baj, de talán az a jó kifejezés rá, hogy egyáltalán nem intuitív, sokszor nem triviális pontosan mit akar tőled a játék, emiatt meghalsz sokszor és frusztrálóvá tud válni. Coopban elmegy. Ezen kívül újra elővettem a GT Sportot, kivittem mindent ami kellett a credits lepörgéséig, nagyon élveztem, kedvenc PS4-es autós játékom lett. Végül még a Far Cry 6-ra jutott időm, utoljára én a 3. részt játszottam végig, ennek a résznek meg főképp Cuba miatt adtam egy esélyt, de rettentő középszerű játék volt. Nagyon bugos, 3-4 olyan küldetés volt amit csak reload autosave után tudtam befejezni.

    Vásárlás
    Resident Evil 1 HD (Nintendo Switch)
    Mario Kart 8 Deluxe (Nintendo Switch)
    Resident Evil 6 (PS4)

    Végigjátszás
    Resident Evil 1 HD (Nintendo Switch)
    Far Cry 6 (PS5)
    Gran Turismo Sport (PS4)
    Resident Evil Revelations 2 (PS4)
    Marooners (Nintendo Switch)

    Eladás: -

    Összesen a hónapban: +2
    2024 összesen: +4

    [ Szerkesztve ]

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #52 üzenetére

    2024 április

    Ebben a hónapban nem játszottam kifejezetten sokat, a meló mellett inkább a Switch pörgött ilyen napi 20-30 percekben. A Saints Row 2022 aprilis 1-el pörgött le, de a nagy része nyilván márciusi játékidő. Nagyon gyenge rész volt, sajnálom hogy ez a rész ismertetett meg a sorozattal. Ezen felszívva magam, megvettem 5 eur-ért a 3. és a 4. részt bundle-ban Switchre, a 3.-nak neki is kezdtem és pár óra játék után sokkal jobbnak tűnik mint a 2022-es. Egy gond van vele, k.rva ronda handheld módban :D De tényleg, kb 320p. A Quake és a Quake II nekem szintén pótlás volt, sose játszottam velük ezelőtt, de nagyon tetszettek. A Cat Quest is jó volt, kissé repetetív, de esténként fél órára kikapcsolni tökéletes.

    Vásárlás
    Brothers: A Tale of Two Sons (Nintendo Switch)
    Cat Quest (Nintendo Switch)
    Quake (Nintendo Switch)
    Quake II (Nintendo Switch)
    Saints Row: The Third Remastered (Nintendo Switch)
    Saints Row IV Re-Elected (Nintendo Switch)

    Végigjátszás
    Cat Quest (Nintendo Switch)
    Quake (Nintendo Switch)
    Quake II (Nintendo Switch)
    Saints Row (2022) (PS5)

    Eladás: -

    Összesen a hónapban: -2
    2024 összesen: +2

    [ Szerkesztve ]

  • ldave

    félisten

    válasz tboy93 #72 üzenetére

    Mi is megvettük a nagy dobozos játékot, el is kezdtük, de aztán a covid miatt bezárt a társasjáték klub és az után tértünk rá a digitálisra. Igen, nagy előnye így, hogy nem kellett pakolgatni, így azért jobban lehet haladni, még ha el is veszik a társasjáték élmény egy része emiatt.

    A Slime draws near! Command?

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #66 üzenetére

    2024 május

    Eseménytelenül telt a május, a Saints Row 3-al játszottam pár órát switchen és kb ennyi.

    Vásárlás:
    Cat Quest II (Nintendo Switch)

    Végigjátszás: -

    Eladás: -

    Összesen a hónapban: -1
    2024 összesen: +1

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #76 üzenetére

    2024 június

    A hónap elején a végére értem a Saint Row 3-nak Switchen, ami meglepően jó volt a PS5-ös reboot után. Elég elborult, de sokkal szórakoztatóbb. Technikailag azért hagy kivetni valót maga után, nagyon ronda, az fps se sok. Ezután rácuppantam a Star Wars: Hunters-re, ezt elég sokat nyomtam, partyban is öcsémmel, kellemes játék, de bő ~1 hétig tartott csak bent, aztán ráuntam. Elég kevés a kaszt és a map is. Viszont ez meglepően jól lett optimalizálva, szépen fut a gépen. Utána lepörgettem még a hátralévő kupákat Mario Kartban, visszahozta nekem abszolút az N64-es élményeket, de nem látom azt, hogy ezek után én mikor fogom ezt egyedül újra elővenni. Szerintem soha egyébként, ezt max a gyerekekkel együtt fogjuk játszani alkalomadtán. Innen nézve, én személy szerint sokallom a 16e Ft-os árat érte. Ezt utálom a Switchben egyedül, hogy rohadt drágák használtan a first party címek. Végül több mint 1 év alatt a végére értem a Torchlight 2-nek :D Nem volt egy nagy szám, egynek elment. A Diablo azért mérföldekkel jobban berántott tavaly / tavaly előtt. Most a Limbo-ba kezdtem bele, ez aranyos, groteszk, fejtörős. Kis etapokban nyomom, amikor épp kedvem tartja, nem tudom mikor jutok a végére.

    Playstation-ön hó elején lement végre a Aliens Fireteam Elite. Coopban nyomtuk le, szerintem játékként nagyon vacak. Aki nagy Alien fan, annak lehet tetszik, de én megbántam hogy belekezdtünk, nem érte meg az időt.

    Androidon kattantam még rá a Call of Duty: Mobile-ra, ez viszont zseni. Remek az irányítás, az 5 éves Mi 9T Pro-mon kb. maxon fut, iszonyat jó a gunplay, jók a mapok, változatos, tartalmas, sokszor nem bírom letenni :P

    Terveim között a Xenoblade 3 szerepelt még egy hete, aztán nem tudom belekezdek-e, nincs valami sok időm, az meg nem lesz rövid az fix.

    Vásárlás:
    Dragon's Dogma: Dark Arisen (Nintendo Switch)
    Inside (Nintendo Switch)
    Limbo (Nintendo Switch)
    The Last Campfire (Nintendo Switch)
    Lara Croft and the Temple of Osiris (PS4)

    Végigjátszás:
    Call of Duty: Mobile (Android)
    Mario Kart 8 Deluxe (Nintendo Switch)
    Saints Row: The Third Remastered (Nintendo Switch)
    Star Wars: Hunters (Nintendo Switch)
    Torchlight II (Nintendo Switch)
    Aliens Fireteam Elite (PS5)

    Eladás: -

    Összesen a hónapban: +1
    2024 összesen: +2

    [ Szerkesztve ]

  • Wlac

    Ármester

    válasz tboy93 #85 üzenetére

    Igen, csak pont most van egy nagyobb munkahelyi projektem, és félek, hogy nagyon elvonná a figyelmem. Mondjuk azt az időt, amit itthon a Deckkel töltenék el, a PS előtt ülve töltöm, szóval a szándékom tiszta, a tetteim... az már más tészta. De meglátjuk, hogy mit hoz a július.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #83 üzenetére

    2024 július

    A hónapban folytatódott még valamelyest a mobilos COD őrület, miután ráuntam a COD Mobile-ra, folytattam a mobilos Warzone-al. Ez elég nyögvenyelősen ment, mert a Mi 9T Pro hardvere már sírt alatta, úgyhogy jóval kevesebbet játszottam vele mint a sima Mobile-al. Öcsém rászedett egy kis Fortnite-ra is, ezt főképp PS5-ön nyomtuk a hónapban 3-4 alkalommal, de Switchen is kipróbáltam. Elég sok duo-t sikerült megnyerni. Switchen lement a Limbo, ez nem igazán tetszett, a Dragons Dogma viszont annál inkább. Technikailag szerintem teljesen korrekt handheld módban, 1-2 alkalommal fagyott ki, amúgy performancia tekintetében nem volt vele gondom. Jó volt, de azért a Skyrim-ot nálam nem veri :D Most a Tiny Tina's Assault on Dragon Keep pörög coopban és ezen felbuzdulva megvettem a Tiny Tina's Wonderlands-et is.

    Vásárlás:
    Pikmin 4 (Nintendo Switch)
    Tiny Tina's Wonderlands (PS5)

    Végigjátszás:
    Call of Duty: Warzone Mobile (Android)
    Dragon's Dogma: Dark Arisen (Nintendo Switch)
    Fortnite (PS5)
    Limbo (Nintendo Switch)

    Eladás: -

    Összesen a hónapban: +2
    2024 összesen: +4

    [ Szerkesztve ]

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #93 üzenetére

    2024 augusztus

    Ebben a hónapban nem pörgött túl sokat a Switch, befejeztem a pár hónapja elkezdett Brothers Tale of Two Sons játékot, ennek elég érdekes irányítása volt, amúgy tetszett,azt a pár dollárt sztem megéri. Az Inside ment még le, ez sokkal jobb volt mint a Limbo, elég groteszk a vége. Ezt is tudom ajánlani, pár órás cím, nem is túl nehéz, jó kikapcsolódás. Most a Last Campfire-el játszogatok, 1-2 órát raktam bele, annyira nem fogott meg, de szerintem végig fog menni apránként. Technikai oldalról ezzel amúgy nem vagyok elégedett, eléggé laggol néha. Switch-re akarok venni pár couch coop címet játszani a gyerekekkel, szóval lehet a szeptember minuszos lesz :D Illetve a Resi 4-et szeretném még megvenni majd akcióban.

    Playstation-ön egész multis hónapom volt, ment egy kis Warzone, de az nem kapott el, sokkal inkább Fortnite-ot nyomtunk az öcsémmel, egy 20 órát beleraktam ami nálam már durva. Valamelyik este nyomtuk fél 3-ig, nem is ismerek magamra. Emellett coop-ban lement a Tiny Tina One Shot Adventure, megtetszett és megvettük öcsémmel és a másik sráccal együtt a Wonderlands-et is, ezzel még csak egy etapot nyomtuk, de nekem nagyon tetszik :K Egyedül 3 játék megy, Resi6, LA Noire és Dragon Age Inqusition. Majd írok mindről ha a végére értem.

    Vásárlás: -

    Végigjátszás:
    Brothers: A Tale of Two Sons (Nintendo Switch)
    Call of Duty: Warzone (PS5)
    Inside (Nintendo Switch)
    Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)

    Eladás:
    Pikmin 4 (Nintendo Switch)

    Összesen a hónapban: +5
    2024 összesen: +9

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz tboy93 #114 üzenetére

    Nagyon kíváncsi leszek, hogy most a Lego HP remasztiért mennyit kérnek és esetleg elkezdik-e a többit is újrakiadni kurrens gépekre. Az Indiana Jones meg LotR játékokat szívesen újratolnám.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Guitar14

    senior tag

    válasz tboy93 #114 üzenetére

    Lego Batman 1 végigjátszása óta legózok most nosztalgiába én is. :D
    Élvezem, csak idegesítő a 360-on elcseszett hangmagasságú hangok.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák