Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pechman8

    aktív tag

    válasz ceia #28 üzenetére

    És nem lehet úgy megcsinálni, hogy különböző módokban indíthassam, cserélgetve az usb meghajtókat? De azt lehet. Amilyen oprendszert dugsz be arról indul.

    És desktop módban, zenelejátszóval (Foobar, vagy ilyesmi) is rossz a hangminőség? Erre nem tudok röviden válaszolni. Átlag User nem fog különbséget hallani. De én saját rendszert építettem a PC usb kimenetétől a hangfalig és mindent de mindent én építettem méghozzá elektroncsövekből! (USB-S/PDif konverter, DAC, erősítő, hangfal) Szóval innen indulok. A Foobar2000, VLC, WindowsMP, JRIVER nagyjából egyforma. Vakteszten nem tudnám megmondani melyik megy. Egyedül az AUDIRVANA magaslik ki, sajnos,... fizetős és drága. Az OS-ek pedig (Az IOS-t nem próbáltam.) mind ugyan azért szólnak rosszul a windows kivételével: az ok az ugynevezett ALSAMIXER, mind ezt a megoldást használja a hangkártya eléréséhez, ez pedig gagyin szól akár LINUX akár UNIX átirat alatt dolgozik. A windows más modszert használ és ez sajnos, (azért sajnos mert nem szeretem a windowst), bizony jobban szól.

    [ Szerkesztve ]

    Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

Új hozzászólás Aktív témák