Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Megara88

    újonc

    Sziasztok!

    December 24.-e óta én is erősítem a büszke p6-osok körét. A telefon nagyon szerethető. Sony Xperia P-ről váltottam erre a telefonra és meg kell hogy mondjam felüdülés a p6 a P után, hozzátenném a P volt az első androidos telefonom és nagyon hozzánőtt a szívemhez a maga kis hibáival együtt. Most egy kicsit a tapasztalataimról a p6-tal kapcsolatban. Sajnos én T-s függő telefont kaptam a Telekom "hülye" alkalmazásaival, amik nem eltávolíthatók... :-( Wi-fi ledobást sajnos nálam is csinálja, ezért megpróbáltam feltenni a b111-es verziót, de sajnos ez sem segített... Igazság szerint nem is érte meg feltennem, mert sajnos így elbuktam az online téma letöltéseket. A telefon tökéletesen teszi a dolgát az apró hibáit leszámítva. SD kártya problémát én is tapasztaltam, bár sztem az nálam SD kártya hiba lehet, mert Ebayről rendelt márkátlan fajta. Kihangosítás nálam a Chrome frissítelés törlése után elmúlt. :-) Egyenlőre ennyi egy-két bugot leszámítva tökéletes a telefon. Designba verhetetlen. Imádom ezt a telefont! :-)

Új hozzászólás Aktív témák