Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz SityiSXT #10203 üzenetére

    Jó, hogy szóba hoztad. Épp írni akartam, de most, hogy ismét előtérbe került a téma, talán többen fognak reagálni rá. Sajnos összesen csak hat választ kaptam router ügyben, amiből nem lehet érdemi következtetést levonni :( Ezért bemásolnám a régi posztomat kiemelve, hátha kapunk még adatokat. Természetesen aki elküldte már, annak tárgytalan az újbóli felkérés.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Hogy ne legyen teleszemetelve a topic, arra kérek mindenkit, hogy küldje el NEKEM PRIVIBEN az alábbi paramétereit:

    1. Router pontos típusa (és ha tudod, akkor a chipsetet is):

    2. Állandó stabil kapcsolat / Működik de néha megszakad / Rövid ideig tartja csak a kapcsolatot, gyakran megszakad

    3. Wi-fi alvó mód bekapcsolása rész ellenőrizve és "Mindig"-re bekapcsolva
    (Ez utóbbi ugyebár a téves fordítás miatt kell)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Minta a kitöltéshez:

    1. ASUS RT-N66U (Chipset: Broadcom 5300)
    2. Ide a fenti háromból a rád vonatkozót beírni (pl: Működik, de néha megszakad)
    3. Wi-fi alvó mód: Mindig

    (#10204) gabancs
    Nem a szoftveres hibalehetőség miatt gyűjtjük az infót, hanem hardveres kompatibilitás miatt a routerekkel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák