Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz fLeSs #13 üzenetére

    érdekes.

    1. nem értem, h miért 0.4-es beta állapotú alaplappal nézték. OK, h mutatni kell vmit, meg P4 mellett SLI, de ez enyhén szólva érdekes eredményeket, és konklúziót szül.

    2. az egészet belengi az, hogy az elején deklarálták, h még a ForceWare-ből is 1db van, ami kezeli rendesen az SLI-t, és lehet h ez okoz gondokat, mert beta az is, stb. kérdezem én: akkor hogy a viharba' csinálta pl az xbitlabs vagy az anandtech a teljesen korrekt SLI tesztjeit?

    3. megláttam az alaplapot és majdnem elsírtam magam! teljesen olyan érzésem volt/van, hogy csak meghosszabbították, hogy ne Micro-ATX hanem full ATX-ként lehessen árulni. méltatlan ez az alaplap a Gigabyte nevéhez!

    4. ha valaki SLI-t akar a P4-e mellé, akkor szerintem várja meg azt a (nem kevés) időt, amíg az nVidia kihozza a chipseteket, és akkor ugráljon, a hibrid megoldásokat pedig hanyagolja, ha jót akar. mert ez, ebben a formájában nagyon messze van a jótól.

    röviden ennyi.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák