Hirdetés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    re

    megint én. Tovább tesztelgettem, és kezd pár dolog körvonalazódni. A ramok mind 100 mind 133MHz-n mennek, de a hiba nem ennek fényében jön elő. (márkás sdramok..).
    Viszont a cpu testerek továbbra is kifagynak, bár kezdetben minden rendben megy,majd kb fél/egyperc után paff.. Tovább ellenőrizgettem, és pl mpg kodolásnál is kifagy, elég hamar, pár mp után. Talán a multimédia utasításkészletek használatbavételének lenne köze hozzá? Bár a divx lejátszás megy, microdvdvel.
    Ha enable-re rakom a soros/párhuzamos vezérlőket, már a winbootnál elszáll, a szokásos védelmi hibára hivatkozva.
    Egyenlőre eredeti bios, bár a drivert kicseréltem 1.08as agp-sre.
    Ez már az életbe nem fog menni? A windows alaphelyzetben megy, és stabilnak is tűnik, csak ha tesztelni, vagy mpg kódolni akarok fagy.
    Segítsetek! Másnál oldódtak meg problémák?

Aktív témák