- Melyik tápegységet vegyem?
- SSD kibeszélő
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Apple MacBook
- TCL LCD és LED TV-k
- Fujifilm X
- Internet Rádió építése (hardver), és programozása
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- koxx: Égi szellem karbonból: ATK Blazing Sky Ghost Extreme egér
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
arty
veterán
-
deicide
veterán
+1
Anno amikor vettem a Denon 5.1-es erősítőmet, próbából meghallgattam egy NAD sztereó erősítőt is. Döbbenet volt a különbség!
Azóta is itt motoszkál a fejemben, hogy valamikor össze kellene rakni majd egy sztereó rendszert zenére
Csak akkor az egész hangfal koncepciót újra kellene gondolni (a háttereket eladni, helyette meg normális frontokat venni --> ezek lennének a zenei célt szolgáló. A meglévő front hangfalak meg menne háttérnek. De ehhez kellene új lakás is
)@RetepNyaraB:
Meghallgattam én egy olyan erősítőt, talán pont egy Yamaha "hibrid erősítő" volt (diszkrét tanyós végfok is volt benne, amikor átkapcsoltál "zene üzemmódba" akkor semmilyen processzoros belekeverést nem végzett az erősítő). De az ominózus NAD hangjától messze elmaradt. De a Denon-hoz képest sokkal szebb volt a hangja. Szvsz egy sztereó erősítő mégis megéri a macerát
De igazat adok neked!Ezt tanúsíthatom

NAD sztereo rendszert használok a Yamaha házimozi erősítő mellett, külön front hangfalakkal, teljesen más a kettő. Ennek ellenére a Yamaha RX-V651-em is igen idős már, de házimozira jobbnak nem érzem szükségét. -
CYBERIA
őstag
-
#59070464
törölt tag
-
arty
veterán
minek adnák dts-ben, ha a szinkronok hulladék minőségére a dolby digital is sok? (ami mellesleg a hallgatók 99%-nak/-nál semmivel sem szól rosszabbul, mint a DTS, ezt vakteszt is igazolta sok-sok emberrel)
-
Lala77
tag
Most nézem, hogy ez a ketyere 4,5kg... hát elsőre nem valami bíztató

De a dizájn az szimpatikus, és gondolom az egy mérőmikrofon a képen, az sem lehet rossz dolog. -
Lala77
tag
Beszállok én is egy Yamaha RX-v496RDS-sel
Ez is van vagy 10 éves.
Gondolkodtam a cseréjén, de mostanában minden héten jön valami új ketyere ezekbe, hdmi-nél is 1.4nél járunk, pedig alig pár éve van, a videó formátumokról nem is beszélve
Szeretném kivárni mikor lesz vége a technikai változás őrületnek, de mintha egyre csak nyomnák hogy minden héten változzon valami. Ha így folytatódik akkor 2 év múlva elavultnak érzem majd.. persze gondolom ez a cél..Most cseréltem kábelt a front hangfalak és az erősítő között, és a különbség akkora, hogy sokszor visszakapcsolom sztereóra inkább. Pedig csak méterenként ezer forintos kábel volt. Szóval van még benne tartalék... Úgyhogy egy darabig még marad a kicsike
Addig meg csak csitulnak a dolgok.
Mondjuk kíváncsi lennék egy ilyen régi erősítő és egy új elektronikával telerakott hasonló kategóriás erősítő összehasonlításra, hogy a hang (a lényeg) vajon javult vagy romlott?Emlegetitek azt a JBL szettet olcsóért, hát én egyszer hallottam, hát... azért ahelyett inkább használtan valami jó kis sztereó hangfalat vegyetek.. pedig nem vagyok egy audiofül ember. De lehet hogy csak én vagyok nagyon kritikus, és persze a 2 hangfal az nem vesz körbe.
-
#09634560
törölt tag
-
hpeti2
aktív tag
-
#09634560
törölt tag
DTS az opcionálisan választható, fizetős licensz. De igazad van: elek elégnek bizonyulnak akkor is ha a Doby atmos bejön a BD formátumok közé mert viszafelé kompatibilis lesz.
-
hpeti2
aktív tag
Azért ennyi hangformátum kezelésével már jópár évig akár évig kiszolgálja az átlag embert. Főleg, hogy még mindig sok filmhez a DTS-t sem adják ki magyarul. (Tudom hogy nem magyar piacra szánják de akkor is.)
-
#09634560
törölt tag
Mi a fenének vak teszt mikor simán kihallani??? Anyyi mintha egy Samsung belépő tn-filmes monitort vaktesztelnél egy csúcs Eizoval vagy kb samu E4000 és E8xxx-es szériát vaktesztelgetnéd egymással... Ahhhoz nem ez a Yamaha kell, ezért nem is hiányoltam belőle.. HD is csak anyit ér benne kb hogy kiirja a kijelzőre. Semmiben se ad töbet HD hangzásban mint a core DTS.
-
embe
nagyúr
-
Sefter
veterán
-
embe
nagyúr
Nekem egy RXv 363-asom van már évek óta, akkoriban elképesztő jó áron sikerült szerezni, azóta is nagyszerűen teszi a dolgát. Egyébként MP3 vs Flac kérdésben, pont a mostani hétvégén teszteltük öcsémmel. ugyan azt a számot játszottuk felváltva mp3 és Flac-ban. Simán ki lehet hallani a különbséget, sokkal tágabb a tér érzet Flac mögött.
Feleségének is próbáltuk bemutatni....simán hülyének nézet minket
Szóval, 265 dolcsiért hifi buzéria még csak nem is várható el. akinek ennyire kell a Flac, kapja elő a bukszát és vegyen magának jobbat.
Mindig ez a bajom az itteni kommentekkel (bocs ez nem személyeskedésnek szántam), hogy ha a a cím azt mondja: Hamarosan a boltokban a Yamaha legolcsóbb idei AV erősítője!!!!!!
akkor ne sírjon senki hogy ez nem egy csúcstermék.Így van. Mindent a helyén kell kezelni. Belépő szint
-
andrxs
csendes tag
Nekem egy RXv 363-asom van már évek óta, akkoriban elképesztő jó áron sikerült szerezni, azóta is nagyszerűen teszi a dolgát. Egyébként MP3 vs Flac kérdésben, pont a mostani hétvégén teszteltük öcsémmel. ugyan azt a számot játszottuk felváltva mp3 és Flac-ban. Simán ki lehet hallani a különbséget, sokkal tágabb a tér érzet Flac mögött.
Feleségének is próbáltuk bemutatni....simán hülyének nézet minket
Szóval, 265 dolcsiért hifi buzéria még csak nem is várható el. akinek ennyire kell a Flac, kapja elő a bukszát és vegyen magának jobbat.
Mindig ez a bajom az itteni kommentekkel (bocs ez nem személyeskedésnek szántam), hogy ha a a cím azt mondja: Hamarosan a boltokban a Yamaha legolcsóbb idei AV erősítője!!!!!!
akkor ne sírjon senki hogy ez nem egy csúcstermék. -
dabadab
titán
Ez nem ABX-en mulik, rendszerfüggő. Ezzel a yamahával világ végéig keresheted, akkor se találsz.De Yamaha 1xxx-tól (és hozzávaló hangfaltól) nem kérdés a különbség.Élő példa egy forumtárs (ha érdekel priviben megirom ki volt) akinek hangfalvezetéket vittem eladásra azt kötötte uj hangfalaira, és akkor halgatva Flac vs. mp3-on döbbent meg a különbség létén és szóhoz se jutott a különbség mértékétől, annyira elütő volt, amit addig nem tapasztalt. Természetesen megvette a vezetéket.
A nem vak tesztek annyit se ernek, mint egy par dingokutyavese.
-
Sefter
veterán
Yamaha RX-V 440 ... anno EISA díjas volt.
A havernál próbáltuk ki amikor megvettem és összehasonlítottuk a Marantz 5.1 -es AV erősítőjével, ami 1.5x annyiba került ... Egy darabig hümmögött, és a hibákat kereste... aztán megegyeztünk, hogy sokkal több pénzért kapni csak sokkal jobb hangú AV erősítőt. 1 hónap múlva eladta a Marantzot...
A legjobb ár/érték arányú erősítőket a Yamaha gyártja.
Én pont fordítva tettem..

SZVSZ nem kijelenthető egy márkáról, hogy ár/érték bajnok max egy konkrét termékről... -
lambda5
tag
Yamaha RX-V 440 ... anno EISA díjas volt.
A havernál próbáltuk ki amikor megvettem és összehasonlítottuk a Marantz 5.1 -es AV erősítőjével, ami 1.5x annyiba került ... Egy darabig hümmögött, és a hibákat kereste... aztán megegyeztünk, hogy sokkal több pénzért kapni csak sokkal jobb hangú AV erősítőt. 1 hónap múlva eladta a Marantzot...
A legjobb ár/érték arányú erősítőket a Yamaha gyártja.
-
arty
veterán
régen, sok-sok évig volt egy DSP-A5-öm - lehetek klubtag?

-
Dragon27
senior tag
Nekem is volt 1 Yamaha AV erősítőm de a procia kiégett javítani
alkatrésznek elkelt **Már 1 ideje gondolkozok jó gépen de a régi vágyam sztereó erősítő :: ha most AV erősítőt vásárolok (Yamaha) ami film hangzásilag nagyon tetszik .. de ezzel ég veled sztereó

Ha mindkettőt megvenném
sok (pénz) hangfal 1 helyen ., front a sztereónak + én lennék magneto 
De lehet maradok pl. Philips HTD3510/12 , LG NB2430A
+ sztereó erősítőnek Pioneer A-30sztereó erősítő moziélmény ? a filmek úgyis tartalmazzák az effekteket sztereó csak felerősíti olyan rossz nem lehet ......

-
#09634560
törölt tag
Ez nem ABX-en mulik, rendszerfüggő. Ezzel a yamahával világ végéig keresheted, akkor se találsz.De Yamaha 1xxx-tól (és hozzávaló hangfaltól) nem kérdés a különbség.Élő példa egy forumtárs (ha érdekel priviben megirom ki volt) akinek hangfalvezetéket vittem eladásra azt kötötte uj hangfalaira, és akkor halgatva Flac vs. mp3-on döbbent meg a különbség létén és szóhoz se jutott a különbség mértékétől, annyira elütő volt, amit addig nem tapasztalt. Természetesen megvette a vezetéket.
-
dabadab
titán
-
CYBERIA
őstag
Ellentétben például velem. Nem flame, csak vélemény.
-
dabadab
titán
Tapasztalataim szerint a kulonbseg kihallasa viszonylag kevesse fugg a zajkeltok minosegetol.
(Konkretan en magas bitrate eseten (ha csak valamit nagyon el nem szur a lame, de az altalaban bug szokott lenni) semmilyen arkategoriaban nem hallom ki a kulonbseget.) -
#09634560
törölt tag
Én csaka súlya miatt nem venném kezdő szett elé: nem biztató számomra...
-
Sefter
veterán
-
dabadab
titán
"Ööö, gond, hogy egy abszolút belépő erőlködő nem tud veszteségmentes muzsikát fogadni?"
Mondjuk a WAV az pont az, de amugy meg persze furcsa, ha nincs FLAC tamogatas, ha egyszer gyakorlatilag semmibe se kerul.
-
fury71
aktív tag
-
#59070464
törölt tag
pedig zenére érdemes külön stereo erősítő és stereo dac-ot használni. Kapásból nem is tudnék olyan erősítőt mondani ami mozira meg zenére is "tökéletes", de ha tippelnék többszáz-ezertől egészen milliókig áraznám be. Nekem pl fontosabb a zene, ezért stereo rendszerem van, és azzal hajtom a filmeket is.
Tökéletes meglátás.
-
BatchMan
senior tag
Üdv a klubban
RX-397. Sztereo. 2.0 
Amíg a kép nincs mögöttem, addig a hang se jöjjön összevissza mindenhonnan. Meg nincs pénzem 7 db minőségi összeválogatott hangfalra. Az a kettő is elég sokba volt. Bassreflex? Brrr.
-
gianni85
veterán
+1
Anno amikor vettem a Denon 5.1-es erősítőmet, próbából meghallgattam egy NAD sztereó erősítőt is. Döbbenet volt a különbség!
Azóta is itt motoszkál a fejemben, hogy valamikor össze kellene rakni majd egy sztereó rendszert zenére
Csak akkor az egész hangfal koncepciót újra kellene gondolni (a háttereket eladni, helyette meg normális frontokat venni --> ezek lennének a zenei célt szolgáló. A meglévő front hangfalak meg menne háttérnek. De ehhez kellene új lakás is
)@RetepNyaraB:
Meghallgattam én egy olyan erősítőt, talán pont egy Yamaha "hibrid erősítő" volt (diszkrét tanyós végfok is volt benne, amikor átkapcsoltál "zene üzemmódba" akkor semmilyen processzoros belekeverést nem végzett az erősítő). De az ominózus NAD hangjától messze elmaradt. De a Denon-hoz képest sokkal szebb volt a hangja. Szvsz egy sztereó erősítő mégis megéri a macerát
De igazat adok neked!Hát igen, fordítva nekem egyszerűbb dolgom lenne. Akár vehetnék egy belépő 2011-12es házimozi erölködőt, belépőszintű center és háttérsugárzókkal, és a front csatornáit pre-out-on keresztül a stereo erősítővel hajtanám. Kijöhetnék bőven 100e alatt is, de nem érzem szükségesnek egyenlőre.
-
madgie
titán
-
Steady74
addikt
Nekem is Yamaha erősítőm van 6 éve, egy RX V363

Átlagos felhasználásra tökéletes és minden célnak megfelel.
Akkor mondom én is: DSP-A2-t adtam el tavaly ősszel, vettem egy Marantz 7007-et... hát nem találtam meg benne azt a természetes erőt, hangzást, ami a Yamahában megvolt
-
embe
nagyúr
Valóban.

Én is ha cserélem majd esetleg, akkor a hdmi csatik hiánya miatt. A mostani lapomon igaz van optikai kimenet, bár most perpilanat nem használom azt, de az ujabb lapoknál, a középkategóriában nincs ilyen kimenet. HDMI meg ugye a vga-n van.
De ez még a jövő zenéje. -
Sefter
veterán
-
shteer
titán
jó kis klub ez
RX-V450-nel vagyok tag -
mzso
veterán
"WAV, MP3, WMA és MPEG4 AAC"
Ezek a sz@rok még mindig a kilencvenes években hiszik magukat? -
gyuribácsi88
addikt
-
madgie
titán
nemrég teszt alá került az lg-nek az az egybeépített csodája 140k-ért.
na, akkor erről beszéltünk.
egy ilyen erősítő, egy bd lejátszó, és hozzá egy belépő szintű, fadobozos hangfalszett. (igaz már nem kapni, de akár ez még ez is, amit 55-60k-ért meg lehetett kapni anno.)
nagyságrendileg ugyanannyiból kijön...Ez a JBL teljesen rendben van, nekem is ilyen van, ár/érték bajnok. Az avx-en asszem most is árulnak egy relatív szép állapotút 45 ezerért.
-
sparc
tag
Szép, de valahogy inkább egy sztereó erősítő kellene.
-
szab.tam
nagyúr
nemrég teszt alá került az lg-nek az az egybeépített csodája 140k-ért.
na, akkor erről beszéltünk.
egy ilyen erősítő, egy bd lejátszó, és hozzá egy belépő szintű, fadobozos hangfalszett. (igaz már nem kapni, de akár ez még ez is, amit 55-60k-ért meg lehetett kapni anno.)
nagyságrendileg ugyanannyiból kijön... -
gyuribácsi88
addikt
Nekem is Yamaha erősítőm van 6 éve, egy RX V363

Átlagos felhasználásra tökéletes és minden célnak megfelel.
-
Sefter
veterán
A teljesítmény tized rangú kérdés...úgyis csak marketing duma amit ráírnak.
A felhasznált alkatrészek minőségében, csatlakozók számában, szolgáltatásokban, HANGMINŐSÉGBEN más egy felsőbb kategóriás erősítő... -
danikollar
őstag
Átnézegettem a Yamaha oldalán az szériakínálatot, és azt szűrtem le, hogy a teljesítményen kívül MHL és LAN csatikban különbözik a nagyoktól, meg ez 5.1, míg a nagyobbak 7.1 illetve 7.2 csatornásak.
-
P@ly
tag
pedig zenére érdemes külön stereo erősítő és stereo dac-ot használni. Kapásból nem is tudnék olyan erősítőt mondani ami mozira meg zenére is "tökéletes", de ha tippelnék többszáz-ezertől egészen milliókig áraznám be. Nekem pl fontosabb a zene, ezért stereo rendszerem van, és azzal hajtom a filmeket is.
+1
Anno amikor vettem a Denon 5.1-es erősítőmet, próbából meghallgattam egy NAD sztereó erősítőt is. Döbbenet volt a különbség!
Azóta is itt motoszkál a fejemben, hogy valamikor össze kellene rakni majd egy sztereó rendszert zenére
Csak akkor az egész hangfal koncepciót újra kellene gondolni (a háttereket eladni, helyette meg normális frontokat venni --> ezek lennének a zenei célt szolgáló. A meglévő front hangfalak meg menne háttérnek. De ehhez kellene új lakás is
)@RetepNyaraB:
Meghallgattam én egy olyan erősítőt, talán pont egy Yamaha "hibrid erősítő" volt (diszkrét tanyós végfok is volt benne, amikor átkapcsoltál "zene üzemmódba" akkor semmilyen processzoros belekeverést nem végzett az erősítő). De az ominózus NAD hangjától messze elmaradt. De a Denon-hoz képest sokkal szebb volt a hangja. Szvsz egy sztereó erősítő mégis megéri a macerát
De igazat adok neked! -
RetepNyaraB
nagyúr
pedig zenére érdemes külön stereo erősítő és stereo dac-ot használni. Kapásból nem is tudnék olyan erősítőt mondani ami mozira meg zenére is "tökéletes", de ha tippelnék többszáz-ezertől egészen milliókig áraznám be. Nekem pl fontosabb a zene, ezért stereo rendszerem van, és azzal hajtom a filmeket is.
Pedig azért jó az, mikor körbe-körbe robban a Brúszvillisz a nagyszobában

Csak Wagner közben köhécsel és gyengélkedik
-
gianni85
veterán
nekem 565-ös van, mozira tökjó, de zenében (főleg akusztikus, vagy komolyzene) azért nagyjából bárhova tekerem nem tetszik. Nem tudom melyik az az árkategória, ahol megvan a 7.1 is, de zenét halgatni is öröm vele. Valószínűleg azt én már nem fizetném ki. Külön erősítőt használni külön célokra meg oly macerás.
pedig zenére érdemes külön stereo erősítő és stereo dac-ot használni. Kapásból nem is tudnék olyan erősítőt mondani ami mozira meg zenére is "tökéletes", de ha tippelnék többszáz-ezertől egészen milliókig áraznám be. Nekem pl fontosabb a zene, ezért stereo rendszerem van, és azzal hajtom a filmeket is.
-
Prof
addikt
Én is egy V640-et nyúzok, semmi gondom nincs vele jó cucc

-
madgie
titán
nekem 565-ös van, mozira tökjó, de zenében (főleg akusztikus, vagy komolyzene) azért nagyjából bárhova tekerem nem tetszik. Nem tudom melyik az az árkategória, ahol megvan a 7.1 is, de zenét halgatni is öröm vele. Valószínűleg azt én már nem fizetném ki. Külön erősítőt használni külön célokra meg oly macerás.
Ezért hallgatok zenét fülessel, usb-s dac segédletével. Filmre meg valóban bőven jó a V371-em

-
RetepNyaraB
nagyúr
Akkor én mit mondjak az RX-V592-vel?
Igaz csak prologicos, de dinamikában még mindíg nagyon ott van.nekem 565-ös van, mozira tökjó, de zenében (főleg akusztikus, vagy komolyzene) azért nagyjából bárhova tekerem nem tetszik. Nem tudom melyik az az árkategória, ahol megvan a 7.1 is, de zenét halgatni is öröm vele. Valószínűleg azt én már nem fizetném ki. Külön erősítőt használni külön célokra meg oly macerás.
-
kleinguru
addikt
A teljesítményén kívül (ami nyilván kevesebb, mint drágább testvéreinek) mivel kevesebb egy ilyen erősítő?
-
osztraksajt
őstag
Akkor én mit mondjak az RX-V592-vel?
Igaz csak prologicos, de dinamikában még mindíg nagyon ott van. -
FishAir
senior tag
Nekem is egy RX-V350 van lassan 10 éve, és még mindig teljesen jól kiszolgál. Nem érzem azt, hogy le kellene cserélnem.
-
embe
nagyúr
A jelenlegi erősítőm egy Yamaha modell, már majd 10 éve megvan. Előtte azért nem volt meg 1 évnél tovább egy sem. Adtam/vettem őket.
Azóta lenyugodtam...meg már másra kell a pénz.
Szeretem a Yamaha cuccait, ez is elég jó ár/érték aránnyal rendelkezik szerintem.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Google Pixel topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Linux kezdőknek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Tőzsde és gazdaság
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Apple iPhone 11 - népalma
- YouTube
- Windows 11
- További aktív témák...
- GAMER PC! Ryzen 7 7800X3D / RTX 5080 / B650 Strix / 32GB 6000MHz / 1000w Gold! BeszámítOK
- Gamer Pc-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 3700X / RX 5700XT / 16GB DDR4 / 256SSD + 2TB HDD
- ÚJ!!! Starlight MacBook Air 15" M4 24GB 512GB Garanciával, ajándék töltővel
- Microsoft: Windows / Office / Server / Stb.
- iPhone 13 mini 128GB 88% (1év Garancia)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


)


alkatrésznek elkelt **





