Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala77

    tag

    Beszállok én is egy Yamaha RX-v496RDS-sel :) Ez is van vagy 10 éves.
    Gondolkodtam a cseréjén, de mostanában minden héten jön valami új ketyere ezekbe, hdmi-nél is 1.4nél járunk, pedig alig pár éve van, a videó formátumokról nem is beszélve
    Szeretném kivárni mikor lesz vége a technikai változás őrületnek, de mintha egyre csak nyomnák hogy minden héten változzon valami. Ha így folytatódik akkor 2 év múlva elavultnak érzem majd.. persze gondolom ez a cél..

    Most cseréltem kábelt a front hangfalak és az erősítő között, és a különbség akkora, hogy sokszor visszakapcsolom sztereóra inkább. Pedig csak méterenként ezer forintos kábel volt. Szóval van még benne tartalék... Úgyhogy egy darabig még marad a kicsike :) Addig meg csak csitulnak a dolgok.
    Mondjuk kíváncsi lennék egy ilyen régi erősítő és egy új elektronikával telerakott hasonló kategóriás erősítő összehasonlításra, hogy a hang (a lényeg) vajon javult vagy romlott?

    Emlegetitek azt a JBL szettet olcsóért, hát én egyszer hallottam, hát... azért ahelyett inkább használtan valami jó kis sztereó hangfalat vegyetek.. pedig nem vagyok egy audiofül ember. De lehet hogy csak én vagyok nagyon kritikus, és persze a 2 hangfal az nem vesz körbe.

    ingyombingyom

  • Lala77

    tag

    Most nézem, hogy ez a ketyere 4,5kg... hát elsőre nem valami bíztató :)
    De a dizájn az szimpatikus, és gondolom az egy mérőmikrofon a képen, az sem lehet rossz dolog.

    [ Szerkesztve ]

    ingyombingyom

Új hozzászólás Aktív témák