Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz gbors #92 üzenetére

    Mért lenne az nv erőszakos? Mitől jobb a helytzete az amd-nek, mikor réges rég az nv-vel demóztak először dx12-es játékot? Star swarmban is rendre megalázták a dx12-es portban az amd kártyáit (még mantle-al is)
    Ezért nem nagyon értem ezt a hurráoptimizmust ami körülllengi őket. (meg a mesét se, hogy mantleből született a dx12)
    Szóval szerintem mesék és találgatások helyett jó lenne ha mindenki a tényeket tartaná szem előtt.

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • Jack@l

    veterán

    válasz gbors #112 üzenetére

    1: Igaz, csak ez még nem jött le a mostani programoknál.
    2: Igaz, kérdés hogy a nagy ismerettséggel mit kezdenek. NV is megadta nekik sztem olyan szinten guide-ot, amilyen szinten egy fejlesztőnek ismernie kell a kártyákat.
    3: Nem ismerek olyan céget, aki a kereslet 80%-át eldobná magától, mert nem optimalizál azokra a kártyákra. (kivéve ha sokkal nagyobb pénz folyik be háttéralkukból, mint magából az eladásaikból)
    Ez már önmagában elég ösztönző erő...
    Nem kell egyéb hokuszpókuszokat mögé látni, abszolut nincs rá szükségülk jelen pillanatban. Nyugiban fejlesztgetnek, hozzák a kötelezőt.

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák