Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveJr

    őstag

    válasz troviko #54 üzenetére

    Ha nem lenne ennyi fröcsögés és téves infó a hozzászólásodban meg lehetne igazad is.

    Az aláírásodból ítélve rég nem használtál már WP-s telefont hosszabb ideig....így nem is értem a "nagy" tapasztalatot.

    1. HERE sose volt az MS-é. Nokia azt nem adta el nekik. Sajnos a HERE-nél szerintem a végén erősebb volt a Google lobbi, így dobták a WP támogatást, lásd Waze felvásárlása.
    2. "Meg ugye az APP gape is olyan dolog, hogy ha megírtak volna 100-200 világszínvonalú appot, amivel az átlag user az összes alap igényét (zenehallgatás, ebook olvasás, office, film, chat, stb)" Ezek közül mindegyikre van normális alkalmazás. Átlag usereknek meg pláne. Arról meg nem az MS tehet ha hibásan adnak ki a független fejlesztők WPre app-ot. És azt meg pláne ne akard bemagyarázni, még magadnak se, hogy iOS-re és Android-ra csak hibátlan programok léteznek. Ugyanúgy vannak rosszul megírt, hibásan működő programok. Sőt! Az appok 90%-a nem üt meg egy színvonalat.
    3. Nem tudom miért kell a hardvert ide keverni. Nem sok köze van hozzá az MS-nek. Még a drivereket is a hardver gyártó biztosítja, már ha hajlandó rá. Az Atom-nál pont az volt a baj, hogy miután lecsengett a netbook őrület Intel nem fordított elég figyelmet rá, plusz volt egy nagy bakijuk. Onnantól kukázták az egészet, mert ARM ellen semmi esélyük nem volt. MS alól konkrétan eltűnt az olcsó hardver amin az x86-os rendszerüket tudnák futtatni.
    4. Elég szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, ilyen szinten általánosítani meg nem kéne. iOS sem különbözik sokban a WP-től. Max nem négyzet alakúak az ikonok. Android meg egy Windows 7 asztal. Ikonok és widgetek (gadgetek) egy háttér előtt.
    5. Az UWPről meg totálisan fogalmad sincs.

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák