Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Nem tetszett a teszt, mert nagyon az jött le, mintha egy Ati szimpatizáns írta volna - vagy tévednék?
    Személy szerint Atit vagy rajongóit leszóló Nvidiástól még nem olvastam sem itt, sem máshol hozzászólást, de az Atisok nagy élvezettel becsmérlik a másik oldalt, és számos esetben az egész hozzászólásuk is csak erről szól, vagy pedig egy-két kárörvendő mondat. :U

    Akik rávetitek magatokat egy-egy ilyen teszt után az Nvidiára, leszóljátok, a vásárlóit szintén :( kárörvendő megjegyzéseket tesztek, nektek talán jobb lenne egy olyan világ, amiben nincs Nvidia. Oké, és fizetnétek a monopól árakat?
    Addig jó neketek is, amíg van konkurens! Persze ti csak vegyétek az Atit, küszködjetek a driverével, hiszen csak az ár/teljesítmény arány számít.. NEKTEK talán.

    Én soha nem vennék Atit, egyszerűen eszembe sem jutna ilyesmi. :N Mint ahogy Amd procit sem, vagy nem Inteles lapot. :N Nem csak az adatok számítanak, hanem a márkába vetett bizalom, a jó tapasztalatok, és esetleges rossz tapasztalatok a konkurenciáról. De engem az is zavarna, ha a bios induláskor nem a megszokott patinás neveket írná ki.. Olyan ez, mintha egy Mercedes rajongónak akarnátok megmagyarázni, hogy az Audi jobb. (mert pl. jobb az ár/teljesítmény aránya) Erre a mercis csak legyintene, és azt mondaná: na és? Nekem EZ tetszik.. Az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat a gépünkkel! Peace! :R

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák