Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
pakriksz
őstag
válasz
antikomcsi #2 üzenetére
a panel jó, a hozzá csapott parasztvakító aranyárú hangrendszer nem kéne csak...
-
#72042496
törölt tag
válasz
#16729600 #13 üzenetére
Ne is haragudj, de ha a házimozis mantrára vagyok kíváncsi, majd átmegyek abba a topicba. Nem értem miért kell kimondatlanul is a komponens rendszerekhez mérni ezeket, amikor összesen annyi hasonlóság van köztük, hogy mindegyik hangot ad ki.
Ezt a Harman prüntyögőt többi TV-hez érdemes viszonyítani, illetve felmerült bennem hogy egy olcsó számítógépes aktív párhoz képest milyen lehet.
(#14) vigyori78:
Ismerem a Harman-csoportot, most is egy HK + JBL lánc mellől írok. Durva elképzelésem van róla hogy mit lehet egy ilyentől várni, de ettől függetlenül még mindig szívesen meghallgatnám.
-
t72killer
titán
Ahogy a vastagabb pénztárcájú környezetben lévő MediaMarkt-ok és hasonlók katalógusait nézem, kb 1000EUR a választóvíz. Az average Hans, John, Olaf kb ennél hajlandó beruházást tenni.
Viszont még egy tényező, amivel meg kell küzdeni az új generációknak: FullHD-nél általában ez volt a család első laposTV-je - ill nagyon nagy volt az ugrás képfelbontásban. Ergo a techmániás Hans/John/Olaf mellett a böhöm, mozdíthatatlan CRT-dobozokat kerülgető háziasszonyok is kiadták az ukázt, hogy tessék beszerezni valami könnyebbet, laposabbat.
4k esetén már nem ennyire 1értelmű a helyzet, 3-4m-ről nézve egy 55"-os fHD és 4k között nincs asztalborogató különbség. Ergo kb akkor fogják cserélni a fHDTV-t, ha az elromlik. -
-
meszi85
tag
IO Color
ez nem Color IQ akart lenni
-
Jönnek a kínaiak,talán ezzel szélesedik egy kicsit a tévépiac,remélem minöségi termékeket gyártanak.
-
#72042496
törölt tag
Ha a TV-k közül kiemelkedik, akkor a feladatát már elérte. Egyszer azért meghallgatnám hogyan szólnak a műsorok vagy a mozifilmek egy hasonlón, jobban-e, mint például egy ilyenen.
-
<Adamsky>
nagyúr
válasz
antikomcsi #2 üzenetére
Nem tartom magam szakértőnek, de köszi!
Alapvetően én annak örültem meg, hogy végre jönnek a kínai cuccok (és nem feltétlen a gagyi).
A "kvantumpontos" technológiáról pedig rengeteg infó van a neten. Itt a PH!-n is írtak már róla (katt, katt). Hogy mennyire jó az majd a tesztekből kiderül (én még nem találtam review-t). -
t72killer
titán
válasz
antikomcsi #2 üzenetére
Mondjuk 40% parasztvakítás. Nem rossz panel, kvantumpöttyösen tényleg jobb az LCD/LED-nél. Szivesen megnézném valahol, ha eddig elvoltam LED-en, akkor sztem ezzel is ellennék a 4k érában.
Mindenesetre örvendetes hír, az OLED eszméletlenül drága (még mindíg 10k$/€ felett van egy 55"-os TV), valamivel le kell nyomni az árakat.
-
Qkac79
tag
válasz
antikomcsi #2 üzenetére
A fluxuskondenzátor egy jövőmódosító kézi készülék, amit almanac hajt
-
vigyori78
őstag
Hangzásra nem lesz panasz az biztos
Szép is jó is reméljük olcsó is lesz.Jó lenne egyre több gyártó tévéje jutna el hazánkba én nagyon örülnék PL.: Mi TV -nek is .
-
<Adamsky>
nagyúr
Üdvözítő. Bárcsak a Xiaomi is így döntene. Kell(ene) egy kis konkurencia a nagyoknak.
Új hozzászólás Aktív témák
- SAMSUNG (QE65QN90BAT) 165CM NEO Q-LED SMART! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE65QN85DBTXXN) 165CM 4K NEO-QLED PRÉMIUM ! UJ MODELL! AKCIÓ
- SAMSUNG (QE65QN800CTXXN) 165CM 8K NEO -QLED 100HZ AKCIÓ!!
- SAMSUNG (QE65Q950TST) 165CM 8K Q-LED SMART CSÚCS TV ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE65QN800DTXXH) 165CM 8K NEO Q-LED UJ MODELL! AKCIÓ!
- Bomba ár! Asus X540YA - AMD A8 I 8GB I 512SSD I Radeon I 15,6" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone Xs 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- DELL Precision 5540 Workstation i7-9850H Nvidia Quadro T1000 32GB 1000GB 15.6 új akksi 1év garancia
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest