Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dseres

    tag

    válasz M107 #16 üzenetére

    Amíg nem próbáltam mechanikus billentyűzetet, én sem értettem, hogy miért ilyen drágák, és hogy valóban megéri-e. Azt ajánlom, hogy próbálj ki egy igazán minőségi darabot: Ducky-t, Vortex-t, Filco-t vagy Varmillo-t, (ennek van minőségi magyar, de nem világítós kupakszettje), és meg fogod tapasztalni, hogy ezek a billentyűzetek megérik a pénzüket.

    [ Szerkesztve ]

  • nyunyu

    félisten

    válasz M107 #16 üzenetére

    Csak úgy, de szerintem ennyiért biztos le is gyártanák azokat gombokat.
    És hasznuk is marad.

    50000 az elsőre kellően soknak tűnik egy kupakszettért, de ha azt veszem, hogy manapság egy-egy GMK szett is 120$ környéke (amire rájön még a +ÁFA!), de az "csak" doubleshot ABS, ráadásul nem háttérvilágítás kompatibilis (ami sokaknál elsődleges szempont lenne, magamfajta puristoknak abszolút nem az)
    Úgy már nem tűnik annyira elrugaszkodottnak.

    Amikor 3-4 éve komolyabban foglalkoztam a témával, akkor 25-30k-ra jött volna ki egy magyar PBT kupakszett, de az dyesub lett volna.
    De még annyiért sem sikerült három-négynél több érdeklődőt összeszedni, így nem lett a boltból semmi.

    Doubleshot szóba sem jöhetett a sokkal drágább és bonyolultabb gyártástechnológia miatt.

    Persze már akkor is ment a legyen max 10 ezer, és még világítás kompatibilis is.
    Erre szoktam javasolni, hogy akkor kakaóbevonós tejfölösdoboz kell neked, és vakard le róla a magyar feliratot.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák