- Házimozi belépő szinten
- Plazma TV topic
- A Windows 11 lett az úr az asztali PC-k piacán
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED monitor topik
- Analóg fényképezés
Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
válasz
MasterDeeJay #43 üzenetére
Hát szerintem is az a gond hogy bejött a dívatba ez a "VRM" fetisizmus. És mindent mindenki túl akar hűteni, hogy ne hogy 20 év helyet csak 10 év legyen az élet tartalma.
Szerintem tök fölösleges az a brutális VRM, azt mondom egy 12-16 magos munka gép mellé szerintem is ajánlott.
De egy hurkalé 65 wattos 6 magos mellé ne legyen már kötelező.Meg ez a sok túlzás hogy na majd eldurran "leég a VRM" Ne csodálkozz. Van egy videós aki ilyen kijelentéseket tett.
Nekem egy régi Cooler Master Haf 912 Plus házikóm van, ami elég jól szelőzzik. Én is sokszor figyeltem/monitoroztam a hőmérsékleteket, a cpu tunning nélkül üresjáratban 28-29 celcius.
Játékok alatt 36-42 celcius. Stress test alatt 48-50 celcius Cinebench és társai.VRM terheléstől függően 42-52 celcius körül alakul, de szerintem bőven jó főleg hogy a márkás Strix lapok se hoznak jobb hőmérsékletet.
Tunning mellet se megy 60-65 celcius fölé szóval nem értettem mire fel az a kijelentés hogy "leég"Meg hát elég sok géppel találkoztam, és még soha nem ütközbem eldurrant VRM-be.
-
Hoplitész
junior tag
válasz
MasterDeeJay #43 üzenetére
Régen, 10-15 éve nem volt ekkora mizéria a VRM miatt, azok mégis örök darabok (sokszor) a mai alkatrészekhez képest.
Új hozzászólás Aktív témák
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Házimozi belépő szinten
- Plazma TV topic
- Windows 10
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Milyen légkondit a lakásba?
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- A Windows 11 lett az úr az asztali PC-k piacán
- TCL LCD és LED TV-k
- További aktív témák...
- Üzleti Fujitsu Lifebook u7510 15,6" FHD IPS 2021/08. havi gyártás
- Alkatrészt cserélnél vagy bővítenél? Nálunk van, ami kell! Enterprise alkatrészek ITT
- Bomba ár HP Pro X360 11 G1 - Intel N4200 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W10 I Gari
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- PS3 Játékok 1500Ft/db - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest