Hirdetés

2019. június 24., hétfő

(#1) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Innen?

(#2) Micsurin válasza Duracellm... (#1) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)

Német Lajos? :DDD :DDD

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: GoodlyBalint

(#3) Duracellm... válasza Micsurin (#2) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Ettől teljesen lezsibbadt az agyam. :DDD

(#4) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Ezek meg milyen házak? Valahogy nem mozgatták meg a fantáziámat és egyiket sem szeretném látni az asztalomon. :N

???

(#5) ALBY

ALBY
(senior tag)

Schönherz Mátrixos ház tetszik :D

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#6) Jesus_Shaves

Jesus_Shaves
(kvázi-tag)

Az azúrkék zöldségesláda beindította a fantáziámat, lehet, összedobok valami hasonlót az itthoni alkatrészekből :DDD

(#7) tibaimp válasza Televan (#4) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Egyetértek! Nem tetszik egyik sem. Szerintem egy háznak meg kell felelnie bizonyos követelményeknek is, na ezeknek az nincs....vagy csak én nem látom :F

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) tomcat78 válasza Jesus_Shaves (#6) üzenetére

tomcat78
(senior tag)

Érdekes... Nekem egy kibelezett sörösláda ugrott be elsőre róla.... :DDD

Jeahhh baby,sz*pjál....by Bill Clinton....

(#9) BoneDragon

BoneDragon
(PH! addikt)

A 6. kép tényleg mozog, vagy csak a szemem káprázik? :D

(#10) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

A műanyag láda eléggé büntet. Bár bevonod porszűrővel, a szellőzésre nem lesz panasz. :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Leica M10 📷 rcx.pw

(#11) b.

b.
(PH! nagyúr)

928 tetszik a többit ki nem tenném otthon a nappaliba :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#12) Kolbi_30

Kolbi_30
(senior tag)

A gubobol az egyik tetszik, de pénzt nem adnék erte

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#13) zzolika

zzolika
(fanatikus tag)

Látványos, az biztos. Azt nem bírom elképzelni, hogy a három 12 cm-es ventilátort hogy/hová szereled be felülre? És minek, ha az egész „ház” ennyire nyitott? E-atx alaplap belefér, de csak két db ssd/hdd? A 2 db/hét-re már inkább nem mondok semmit, az eladott mennyiségre valószínű ez a kapacitás is elég lesz.
A műanyag vázas is jó vicc. Úgy néz ki mint egy lego játék. Kapsz egy keretet, a burkolatot meg diy otthon? Kíváncsi lennék mennyit kérnek el érte.
Eddig azért készültek fém házzal a gépek, hogy (a tartósságon, stabilitáson kívül) valamiféle árnyékolást, zavarszűrést is biztosítsanak. Vagy rosszul tudom? Ez már nem szempont?

(#14) nexplo

nexplo
(fanatikus tag)

Régen egy modding kiállításon volt ennyiféle házikó. Most lassan tucat termék lesz ez a sok szokatlan izé :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) Jesus_Shaves válasza nexplo (#14) üzenetére

Jesus_Shaves
(kvázi-tag)

Csak annyi a különbség, hogy a modding egy hobbi, ami nem kevés kreativitást igényel. Most csak bemész a boltba, leszurkolod a hatjegyű összeget és máris "modder" vagy.

(#16) nexplo válasza Jesus_Shaves (#15) üzenetére

nexplo
(fanatikus tag)

Jogos. Bár régen is tudtál venni pénzért egyedi házat, csak azt valaki csinálta meg neked. Most a gyártó csinálja meg. A lusta gazdag embernek áll a világ :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) Malák válasza ALBY (#5) üzenetére

Malák
(kvázi-tag)

ugyanez jutott eszembe nekem is egyből

(#18) Venyera7

Venyera7
(őstag)

Az InWin 309 nekem nagyon tetszik, valami hasonlót el tudnék képzelni. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.