Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz ricinus13 #20 üzenetére

    Az nVidia addig meg röhög a markában, mert az AMD bő negyed éves előnyt adott neki. Aki mostanában akar csúcskártyát venni, annak a 490(X) megjelenéséig nem lesz választása, csak az nVidia van a polcon. Az R480 kijövetelekor meg kirakja az asztalra az 1060-at, és kedélyesen hátradől, mert csak ebben a régióban van versenytársa. Zseniális húzás az AMD-től...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • Yodamest

    addikt

    válasz ricinus13 #20 üzenetére

    Én is pont ezt írtam, de akkor leírom még1X hogy fel van osztva a piac: olcsó amd, teljesítmény nvidia. De ez is csak addig tart amig nem jön majd a 1060-mert utána már a középkategóriát is az nvidia fogja uralni. VR meg egy jó nagy marketingduma, a nesze semmi de új és drága fogalma.

    Most komolyan ti pl. mit akartok VR-on játszani? Fifát? Uncharted 4-et? LoL-t? WoW-ot? God of Wart? Aki hülye az vegye meg aztán nézegesse.. még 10 évig semmi értelmes játék, ami nem valamiféle puzzle vagy társasjáték, nem lesz rá. Abból a pénzből tegyetek egy szivességet és vegyetek egy qhd monitort vagy egy 32"-os hdtv-t és ott a gaming élmény, annál több nem kell és még a géped sem kell, hogy fél millába kerüljön hozzá.

    Nem tudom miért vannak így ráizgulva az új de fos dolgokra az emberek. Ugyanez volt a 21:9 es monitorokkal, is: mindenki vette mint a cukrot, aztán hoppá rájöttek hogy a játékok 85%-ban nem támogatják a képarányt, amiért iszonyat nagy felár lett fizetve viszont. Gondolkozni kéne néha nem a reklámokat bújni.

Új hozzászólás Aktív témák