Keresés

Hirdetés

  • Mégse száll ki a Meizu?

    ma Egyelőre nem úgy tűnik, mintha ne maradt volna azért valamicske erőforrás az AI mellett a mobilokra is; újabb Meizu készülék tűnt fel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mozgásban a 33 Immortals

    gp A legújabb bemutatóban egy boss harcot láthatunk a készülő roguelike játékból.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dester31

    tag

    Nem értem ezt a Win10-ellenességet. Kb. 10 gépet telepítettem csak a közelmúltban, felügyelek sokat, mindegyiken Win10 fut, egyikkel sincs gond. Win10-en dolgozom a cégnél, otthon Win10 alatt játszom és dolgozom, egyetlen gondom volt csak a rendszerrel eddig - összeomlott még a driverszint alatti audio alrendszer egyszer, csak az újratelepítés segített (gyanítom azért, hogy ehhez némileg köze volt a kb. 10 éves Audigy4 Pro hangkártyának is). Ennyi - úgy gondolom - pár év alatt még belefér, korábban sokkal gyakrabban kellett Windowsokat újratelepíteni.

    Ezt a frissítésellenességet se értem. Igen, van egy elenyésző hányad, ahol problémát jelenthet (ez eddig is így volt), de messze nem annyira súlyos a helyzet, mint amennyien szeretik manapság divatos módon ezt problémának beállítani. Az újraindítástól való parát se értem. "Már egy hónapja nem indítottam újra..." Miért fáj ez? SSD van már a gépek többségében, Kb. 4-5 másodperc a leállás, 8-10 másodperc a boot, én még a töltőképernyőt se látom, mert már a login screen fogad, mire a monitor visszatér standbyból. Állítom, hogy sokan sokkal több időt ölnek a fikázó kommentek írásába, mint amennyit valaha is töltenének újraindítás miatt várakozással.

    [ Szerkesztve ]

    Des

Új hozzászólás Aktív témák