Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz godzsy2 #840 üzenetére

    Szombaton vettem a kis TAB-ot, aznap nyomkodtam kicsit, le is merítettem néhány %-ra. Kikapcsoltam, s éjszakára fenn hagytam a töltőn. Vasárnap reggelre készen is volt. Azóta bírja. ;) WiFizek, játszom, böngészek, olvasom a fórumokat, stb. Napi 1-másfél órát használom, max ennyire van idő. Ma reggel még 27%-on volt az akksi. Ma vagy holnap lemerül, terveim szerint még egyszer eljátszom ezt, hogy 10% környékén kikapcsolom, s ráteszem egy éjszakára. Reméljük jó lesz.
    Amúgy fehér, MM-ban vettem, nem nyekereg, nem vibrál a kijelző alacsony fényerőnél, minden patent rajta! 2013.09-es, 4.2.1. Pörög szépen, nekem elég 'smooth'.

    godzsy2 ; #841 patow: Annyira nem életbevágó a multiuser, úgyhogy még nem frissítek.

    Először megnéztem, hogy van-e frissítés, de folyton csak villogott, hogy a szerver foglalt, nézzem meg később. Végül egy külföldi fórumon megtaláltam, hogy a CMclient és DMclient-et le kell állítani. Utána jó is lett, megtalálta a frissítést, de nem töltöttem még le. Ezért kérdeztem annak idején, hogy van-e program, amivel lehet GYÁRI Rom-ot rakni rá. Mert előfordulhat, hogy van, aki inkább visszatenné a 4.2.1-et.

Új hozzászólás Aktív témák