Hirdetés
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen egeret válasszak?
- Projektor topic
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Kompakt vízhűtés
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- Gaming notebook topik
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szeleya
tag
Annyi ilyen gép landol nálam az üzletben, hogy vették valami online shopban és fagy a gép, hibaüzenttel kilép a játék vagy brutális fps droppokat csinál.
Ilyenkor szoktam felvilágosítani őket, hogy alaplap és táp csere. Érdekes onnantól minden megoldódik. Mert tápokba is nyoj és hasonlókat pakolnak.
A másik csoda, hogy beleraknak 1 db memóriát.
Persze a többletköltségből vehettek volna rendes PC-t.Dehát az fps-t a proci meg a vga adja. Minek oda csilivili alaplap? Menőzni? Úgyis kitakarja a vga... Meg a tápot úgyse látja senki.... Most nem mindegy hogy gold vagy White?
( Ez a kijelentés egy elfüstölt gép felett hangzott el) -
ddekany
nagyúr
-
balojazz
senior tag
A tápoknál jó drága az a fehér festék
Persze, mert feketéből keverik. Qrva nehéz ügy.
-
Depression
veterán
A tápoknál jó drága az a fehér festék
-
ddekany
nagyúr
Amíg valaki nem játszik IGP-n, addig oly mindegy, hogy dual vagy single channel. (Persze csak az arcom nagy, mert amúgy megőrülnék bele, ha nem kettesével raknám RAM-ot...
)Az ár normalizálódás kivárása meg, hát... ha valaha beszakad az AI cégekbe ez az őrült kockázati befektetés.
-
Armagedown
őstag
Így van, kenyeret is csak a pék kritizálhat, mert csak ő tudja, hogy melyik a jó
-
dannyl
veterán
Nem ördögtől való, és azért annyira nagyon sokat nem számít. Nem is erre gondolt a kolléga szerintem, mert te nyilván eldöntöd magadnak, és tisztában vagy vele, hogy mit csinálsz. De egy átlag ember ezzel át van verve kvázi. Mert gamerként eladni egy egymodulos configot, szerintem minimum véleményes.
-
mrzed
senior tag
Annyi ilyen gép landol nálam az üzletben, hogy vették valami online shopban és fagy a gép, hibaüzenttel kilép a játék vagy brutális fps droppokat csinál.
Ilyenkor szoktam felvilágosítani őket, hogy alaplap és táp csere. Érdekes onnantól minden megoldódik. Mert tápokba is nyoj és hasonlókat pakolnak.
A másik csoda, hogy beleraknak 1 db memóriát.
Persze a többletköltségből vehettek volna rendes PC-t."A másik csoda, hogy beleraknak 1 db memóriát."
Most én is elkövettem ezt a szentség törést. A gyerekeim gépeiben váltottam platformot, vettem egy 2x16GB kitet és elfeleztem. Majd ha normalizálódnak az árak veszek még egy csomagot, a jelenlegit meg összepattintom az egyik gépbe. -
HantekDSO
aktív tag
Ez nem elgépelés, és nem egy blogbejegyzés, ez egy munka, amiért a cikk szerzője jövedelmet kap. Ha tehát orbitális hülyeséget ír le, csúnya kritikát fog kapni. Nem tetszik, lehet minőségi munkát végezni. Elgépelést, hibát privátban szoktam jelezni. A hangnem pedig, lehet kicsit erősebbre sikerült, mint kellett volna, csak annyira tele van a t@k@m AI-jal írt, magyartalan, hülyeséggel teli irományok dömpingjével, hogy ez már az elszámoltam tízig és háromszor javítottam elküldés előtti állapot. Mindazonáltal a véleményem tükrözi, és fenntartom hogy nem kéne ennyire mélyre süllyedni ennek az oldalnak.

-
salaud
aktív tag
Ez nem elgépelés, és nem egy blogbejegyzés, ez egy munka, amiért a cikk szerzője jövedelmet kap. Ha tehát orbitális hülyeséget ír le, csúnya kritikát fog kapni. Nem tetszik, lehet minőségi munkát végezni. Elgépelést, hibát privátban szoktam jelezni. A hangnem pedig, lehet kicsit erősebbre sikerült, mint kellett volna, csak annyira tele van a t@k@m AI-jal írt, magyartalan, hülyeséggel teli irományok dömpingjével, hogy ez már az elszámoltam tízig és háromszor javítottam elküldés előtti állapot. Mindazonáltal a véleményem tükrözi, és fenntartom hogy nem kéne ennyire mélyre süllyedni ennek az oldalnak.
-
zebra_hun
veterán
-
dannyl
veterán
Annyi ilyen gép landol nálam az üzletben, hogy vették valami online shopban és fagy a gép, hibaüzenttel kilép a játék vagy brutális fps droppokat csinál.
Ilyenkor szoktam felvilágosítani őket, hogy alaplap és táp csere. Érdekes onnantól minden megoldódik. Mert tápokba is nyoj és hasonlókat pakolnak.
A másik csoda, hogy beleraknak 1 db memóriát.
Persze a többletköltségből vehettek volna rendes PC-t.Pontosan! Ritka sajnos a kulturált prebuild. Általában a szemetet szórják ki. Előző gen cuccok, fapad dolgok, erősen kétséges alkatrészek, de csillivilli full led, FHD-ra elégséges, de nem mai VGA, és GÁÁMER. És ugye ez a boltok genyósága, mert átlagapuka honnan tudná, hogy Pistikének min megy el a COD/minecraft stb...
-
Buky87
tag
Én meg azt értem, hogy kell a támogatói pénz. De abban a prebuild PC-ben lévő alaplapot gamernek reklámozni szakmai fórumon, szerintem nagy öntökönrúgás. Azt még irodai gépbe se tenném be.
Viszont azok a TR tápok érdekesek lehetnek. Várom a teszteket róla. Remélem jók lesznek. Japán kondikat ír, de lehet, hogy csak néhány fő darab japán (ez a nagyon valószínű), a többi meg taepo, vagy valami más. Ennyi pénzért nem számítok csodára, de az árazása nagyon kellemes.Annyi ilyen gép landol nálam az üzletben, hogy vették valami online shopban és fagy a gép, hibaüzenttel kilép a játék vagy brutális fps droppokat csinál.
Ilyenkor szoktam felvilágosítani őket, hogy alaplap és táp csere. Érdekes onnantól minden megoldódik. Mert tápokba is nyoj és hasonlókat pakolnak.
A másik csoda, hogy beleraknak 1 db memóriát.
Persze a többletköltségből vehettek volna rendes PC-t. -
A_Papa
senior tag
A kisportolt processzorhűtőt keresőket vette célba a feketében és fehérben egyaránt bezsákolható, 33 400 forintos Thermaltake Astria 600 ARGB, amit 265 wattos TDP-re validáltak.
kisportolt processzorhűtő
? Normális vagy te? Legalább olvasnád át amit az AI behalucinál helyetted, jóember. Legalábbis feltételezem, nem emberi agy szüleménye eme képzavar...
Mert Te egész életedben, soha nem gépeltél el semmit, nem hibáztál soha semmit, kizárólag tökéletes munkát adtál ki a kezedből, ugye? Irigyellek...
Meg mi mi ez a hangnem, hallod? Neked hogy állna a szád, ha valaki így beszélne veled? -
dannyl
veterán
Én meg azt értem, hogy kell a támogatói pénz. De abban a prebuild PC-ben lévő alaplapot gamernek reklámozni szakmai fórumon, szerintem nagy öntökönrúgás. Azt még irodai gépbe se tenném be.
Viszont azok a TR tápok érdekesek lehetnek. Várom a teszteket róla. Remélem jók lesznek. Japán kondikat ír, de lehet, hogy csak néhány fő darab japán (ez a nagyon valószínű), a többi meg taepo, vagy valami más. Ennyi pénzért nem számítok csodára, de az árazása nagyon kellemes. -
deltaa97
tag
A kisportolt processzorhűtőt keresőket vette célba a feketében és fehérben egyaránt bezsákolható, 33 400 forintos Thermaltake Astria 600 ARGB, amit 265 wattos TDP-re validáltak.
kisportolt processzorhűtő
? Normális vagy te? Legalább olvasnád át amit az AI behalucinál helyetted, jóember. Legalábbis feltételezem, nem emberi agy szüleménye eme képzavar...
Részben egyetértek veled, de az emberek 98%-át (köztük engem is) a termékek érdeklik, nem a melléírt körítőszöveg.
Az a 27"-os MSI WQHD monitor ennyi pénzért szerintem ajándék, pedig relatíve ritkán fordul elő, hogy a szombati ajánlóban vannak jó vételek is.
-
Richard!
addikt
-
HantekDSO
aktív tag
A kisportolt processzorhűtőt keresőket vette célba a feketében és fehérben egyaránt bezsákolható, 33 400 forintos Thermaltake Astria 600 ARGB, amit 265 wattos TDP-re validáltak.
kisportolt processzorhűtő
? Normális vagy te? Legalább olvasnád át amit az AI behalucinál helyetted, jóember. Legalábbis feltételezem, nem emberi agy szüleménye eme képzavar...
Azért az a minden egyes cikkben orrba-szájba használt "bezsákolható" jelző sem egy fantáziadús emberre vall...

-
salaud
aktív tag
A kisportolt processzorhűtőt keresőket vette célba a feketében és fehérben egyaránt bezsákolható, 33 400 forintos Thermaltake Astria 600 ARGB, amit 265 wattos TDP-re validáltak.
kisportolt processzorhűtő
? Normális vagy te? Legalább olvasnád át amit az AI behalucinál helyetted, jóember. Legalábbis feltételezem, nem emberi agy szüleménye eme képzavar...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Google Pixel topik
- Revolut
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- PlayStation 5
- Autós topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S25 12/128GB Kissé karcos,Kártyafüggetlen,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Audio-GD Master 9 Mk3 fejhallgató- és előerősítő, Class A, dual mono, true balanced, ezüst
- Audio-GD Master 9 Mk3 fejhallgató- és előerősítő, Class A, dual mono, true balanced, ezüst
- Xbox one 500 gb
- DJI Osmo Pocket 2
- Nintendo Mariokart Live Home Circuit Mario set (Switch) használt kiegészítő (konzolt nem tartalmaz)
- iPhone 13 mini 128GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR
- HP ProDesk 800 G1 SFF, i3-4130 CPU,LGA 1150,4.Gen. félkonfig
- Samsung Galaxy A26 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 1TB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
)



