Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz fatallerror #6 üzenetére

    "ja most ez a mini pc a divat. tudnám miért akarja mindenki felrakni a monitor mellé ezt a hangorkánt.... lehet akármilyen csendes is akkor is a fejed mellett az a ventisüvítő hang, zavaró..."

    Hát ja van benne valami amit mondasz,teljesen passzívba kizárt egy ilyen HTPC maximum AMD Brazos vagy Atomos konfigben,de azzal nem fox játszanilegalább is Angry birds-ön kívül mással,a többi "Normál" konfiguráció ekkora (miniITX kis ház méretben)süvítő őrület,tudom MiniITX HTPC-m van 22x30x12-es házban,ha melegszik játékoknál, akkor kell fordulatszámon tekerni min70%-ra,orkán hang az még a bezárt szekrényből is süvít! :W persze filmezésre elég a 10% ford. játéknál meg ott a füles....

    De ha már eldugom az íróasztalomba,akkor már tök mindegy mekkora,de ez nekem is csak a Brazos csere után éreztette hatását.Szóval csak annyit nem a kicsi a lényeg ,hanem el legyen jól rejtve akkor meg tök mindegy mekkora,ha kicsi akkor porszívó ezerrel és rohadt hangos.

    Ez a kütyü GTX680-al I7-essel bakker olyan hangja lehet ,hogy ember legyen a talpán azt elviselni,így is néha zavar a Projektorom hangja....

    Még a ház sem tetszik biztos nem mutogatnám.....

  • MZperX75

    addikt

    válasz GeoPhoto #14 üzenetére

    Nekem A8-3820-al megy 3.6cm magas a hűtője lapáttal együtt ,mert csak az fér bele :U hidd el tud az süvíteni egy jó kis játék közben dVGA nélkül is,pedig max 100W-ot eszik mindennel együtt....alulfeszelve 70-75W-ot is behúz...akkor egy picit halkabb 70-90% helyett elmegy 50%-on a ventije 55fok környékén....
    I7-es+GTX680(kb 300W+ termel meleg rendesen)

    Itt most nem az a lényeg! Hogy nem lehet meg hogy kicsi,meg hangos ,hanem kompromisszumos az ilyen konfig miniITX-ben járatni, valami nem stimmel,ha játszani akarsz ,persze lehet jól is megcsinálni(durracell)lehet csak, akkor igen mélyen nyúlj a pénztárcádba,mert nem lesz olcsó mulatság...

    Láttam jó miniITX házat szuper hőcsöves megoldással 80+áfáért,az meg bitang drága....

    Akkor inkább jól elrejtve jó nagy hűtővel normál házban pl:
    (beépítve az íróasztalba,csendben hűvösen teszi a dolgát 12cm-es ventilátorokkal lassan hajtva)

    Mondom ezt úgy HTPC-m van már(kis méretben miniITX-es 2 éve)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák