Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz nemlehet #68 üzenetére

    Subnoti vs 15,6" gémer? Az nem fél centi se nem fél kiló. Na ez a medzsik. BME egyébként a hely. Bár voltam már pár egyetemen, nem sokat tudok ahol 15" mellett lerakod a kezedet mellé, ne adj Isten füzetet. Előadókban ofc.

    Ami egy egyetemistának kell az meg bőven nem G56 szint. Az egy max 100k-s használt gép.

    Ne felejtsük el, valóban. Szerencsére nem is írtam, hogy i7-es konzumert kéne venni, de jó, hogy szólsz, észben tartom :B

    Mondom én, fütyiharc lesz, de még be is írod, kegyetlen jól nyomod. Én meg a kocsikat tartottam faternak kézben 1 óráig miközben lakatolta!44néégy
    Öröm nézni, hogy max fél órát hordozod. Én Kőbányán voltam régen. Onnan 45 perc alatt beszenvedtem. Ugyanennyi vissza. Közben cibáljad a valamidet. A Q és CH között meg 10 perc van nagyon optimális esetben. És ez 2 épület amit nem egyszer kellett lenyargalni.
    Felétek gondolom ilyen nincs és szolga van mindenhez. Remek :K

    Hooogyne ne lenne olyan. Ismerek 2-3 ilyet én is. Sőt, épp most költözik egy ilyen az albiba. Ja, hogy a srác konkrétan visszamondja neked 2 elmondás után amit hallott? Bocs, én kicsit fosabb vagyok, vállalom, hogy hülye vagyok, tessék leírtam. Én meg másban vagyok jó. Ez most neked miért baj? Ha szeretnéd leültetem ide és leírja mi a titka. Semmi. Szimplán neki erre fogékony az agya és ennyi.
    De persze mindig könnyebb mutogatni a szomszédra és aztán lehúzni a bagázst. Ez a klasszikus ZH esete tavalyról, amin 97,8%-os bukási arány volt, és elmondta a tanszék, hogy nem volt lehetetlen, hiszen 2 embernek is meglett. Igazad van, have a nice day :R

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák