Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Gusztáv #80 üzenetére

    Mennyire kezelhető? Hát... nem kényelmes, de meg lehet oldani. (Igazából az 1280*800 sokkal nagyobb baj, mint a 8 col. Sok minden van, ami nem fér ki ekkora felbontáson).
    Ha a Modern felület használható lenne valamire, akármire, bármire, nem is lenne gáz, viszont így, hogy nem az, marad az asztal. Az még felskálázva sem a legjobb. Igazából mindent el lehet rajta intézni, de néha agy (és szem) zsibbasztó. Egérrel kényelmesebb.

    Abban tökéletesen igazad van, hogy a 8 col az nem 10 de nekem most ez kellett az ultra hordozhatóság miatt. Ha 10 colos kellett volna, akkor a T100-at vettem volna 15k-val drágábban. A dokkoló nekem úgysem kellett volna, szóval az sem zavart volna, hogy az állítólag nagyon ratyi.
    Egyéb iránt meg ha azt vesszük, szerinte nekem a kövi tabletem szintén Win-es lesz (Androidra már nem állnék vissza, azt én jószerivel semmi értelmesre nem tudtam használni, csak szórakozás), de valszeg 11-12 colos. Nekem a lényeg, hogy passzívan hűtött legyen, szóval ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy majd az Airmont érában jön el ennek az ideje (számomra).

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • malnabokor

    senior tag

    válasz Gusztáv #76 üzenetére

    Bár mikor azt írtam, hogy fele annyiért is lehet kapni, akkor a magyar viszonyokra gondoltam (emiatt emeltem ki később a magyar garanciát) de átnéztem az amerikai Amazonba, és ott is lehet találni féláron tabletet, pl: [link]
    Magyarhonban ez pedig egy sokkal egyszerűbb kérdés, gyakorlatilag ami nem Apple és Surface, az mind féláron van (+-25%)

    Amire én szeretnék utalni, hogy (és direkt nem mondom, hogy az RT halott, mert amíg az MS foglalkozik vele, addig él) de a droidos konkurencia, és az új Intel Atomokon feltörekvő Winodows 8.1 mellett egyre inkább értelmét veszti az én nézőpontomból. De ezt természetesen nem én határozom meg, hanem hogy úgy mondjam: a piac. A jövőben eldől, hogy igazam van-e vagy sem :)

    #83 flamich76: Nem néztem meg, hogy mennyibe kerülnek az említett tabletek éppen most, de a minap számoltam, hogy egy 100 000-es 8"-es tablet gyakorlatilag ingyen van, mert a Windows 8 és Office 2013 licenszek bolti áron kitesznek közel 100 000 ft-ot. Szóval ha van annyi különbség, akkor már tudod hol lehet keresni :)

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák