Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz NGA #16 üzenetére

    Miracast/WiDI support van Surface2-ben is, csak megjegyzem...

    Quick sync alatt mit is értesz? mire gondolsz?

    Nekem az tökéletes volt, hogy mikor kinyitottam a Surface2-t, beírtam egy mialcímet meg passwordot, és minden ugyanúgy/ugyanott volt mint az eladott Surface RT-mben ;)

    Minden alatt értsd: MINDEN ;)

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • malnabokor

    senior tag

    válasz NGA #16 üzenetére

    Akkor kicsit továbbfejlesztve az autós hasonlatodat:

    Miért vennék én felhasználó sima személyautót, ha egyszer vehetek egy kétéltűt, körübelül fele annyiért? Mert lehet, hogy folyamatosan nem használnám ki, de a sivatagot is átszelheti egy-egy folyó, és ha nincs híd, akkor kenhetem a hajamra a személyautót... Lehet, hogy évente csak 5-10 ilyen alkalom van, de akkor nagyon jól jön.
    A fém-műanyag kérdés más tészta, szerencsére lehet másmilyen kétéltűt is venni, a a végsebességük meg ugyanott van.

    És ekkor még nem beszéltünk a többi gyártóról , akiknek szintén vannak készülékei, ott az Apple, aki legyen a Mercedes, minden extrával. Igaz, hogy egy-két dolgot nem tud, (de ahogy írtad, másnak ez nem fontos) viszont olyan minőségi "felszereltség-kínálata" van, amelyik semelyik másik gyártónak nincs. Ugyan azért az árért. Vagy ott az android, amelyik télen lehet, hogy nem indul el egyszer-kétszer, de tudja mindazt, amit a kétszer drágább Surface 2 is.

    Tehát nekem úgy tűnik, hogy minden téren van jobb alternatíva, és Surface-t csak az vesz, akinek tényleg az kell, akár indoklás nélkül is, vagy van olyan számomra ismeretlen funkciója, amit tényleg csak a Surface tud. :)

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák