Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CzGöbe

    tag

    válasz Crytek #1 üzenetére

    :DDD Ne is várd, soha nem fogod annyiért megkapni! Manapság már nem divatos árat csökkenteni. Úgy mentek lejjebb az SSD árak, ahogy bevezették a minél több bitet tárolást cellánként. Anno (2013 :F ) 128 gigásat vettem 38k-ért, 3 éve 256-ost, fél éve 1 TB-osat (én is az MX500at néztem ki magamnak, a játékok nem panaszkodnak :)) ). Felőlem mehetnének még lejjebb az írás tűréssel is, mert én aztán nem írkálok sokat, de be kell lássam, hogy nem szükséges egy átlag usernek több hely, mint fél vagy 1 tera. Aki meg ennél többet akar, ráadásul SSD-n, az meg nyúljon a zsebébe, szerintem ez így normális. Meg persze azt sem szabad elfelejteni, hogy nem a magyar pénztárcákra vannak kitalálva az árak. Kicsik is vagyunk, messze is vagyunk, kövér ÁFÁ-nk is van, mindjárt más lenne a helyzet, ha...
    Jó, az megint más, hogy ami kicsit is nem átlagusernek készült, az már gamer és akkor tesznek rá bőven árrést, de ami nem átlegusernek készül, az DIY és az már nagyon beszűkült piac, mondhatnénk azt is, hogy örüljünk, hogy egyáltalán még van PC, nem csak mobilok...
    Btw, ha már éppen ennél a cikknél vagyunk, 1 TB-os meghajtó 1800 TBW? :Y Az nem gyenge!

    [ Szerkesztve ]

    #Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

Új hozzászólás Aktív témák