Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbitalion

    tag

    válasz azbest #9461 üzenetére

    Szerintem sokan szertnének egy rácsatlakoztatható touch-os 7"-os TFT-t rátolni. Tele van vele az eBay "fillérekért".

    Egyébként teljesen igaz, hogy a HDMI és a kompozit, valamint a karakteres LCD az jó dolog, de másra való.

    A rajta lévő LCD interfészhez nincs fellelhető, normális árú TFT.
    Az SPI nem elég gyors ehhez, még a práhuzamos porton is igen nagy adatforgalom van. Bizonyos felbontás alatt lehet használni, de az messze nem 800*480.

    Igen, pont egy házvezérlő rendszer beviteli paneljén dolgozom és ha lenne ilyen lehetősége, akkor rátenném a kijelzőmet, ezért terveztem, hogy írok egy drivert, ha lehet kezelni ilyen sebességgel a GPIO-t. Abben viszont nem vagyok teljesen biztos, hogy oprendszer alól ez kellő sebességű lesz. Megnézem az ajánlott projectet, biztosan hasznos, talán még forráskód is lesz! Köszi!

    Ja igen, elvileg az LCD portját is lehet kezelni GPIO-ként, csak megfelelően kell konfigolni a SoS-t. Az ehhez szükséges infók még nincsenek meg, de csak szépen lépésenként...

    [ Szerkesztve ]

    Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

Új hozzászólás Aktív témák