Hirdetés

Aktív témák

  • misimagaki

    aktív tag

    válasz Keitaro #770 üzenetére

    Szia! Köszi a választ!
    A TV-OUT RCA megy ki a video felé, az csak így tudja fogadni a jelet (SCART nincs rajta). A Video-IN egy SCART átalakítón keresztül a TV-be van csatlakoztatva S-Video kábellel. Az S-Videoval nem tudtam elérni, hogy a TV fogadja a jelet. A videon kersztül is rendben van a kép. Az egyidejű működést még nem próbáltam ki, ha filmet nézek, akkor ott az egész család, és akkor elég ha csak a tv megy. A váltást megoldja az ALT+F5 kombináció.
    A Video-In is működik, valójában minden működik csak a boot alatt nincs kép?!
    Ha be van kapcsolva a tv boot alatt (DVI-I csatin a monitor) a képernyőn féhér csíkok szaladnak, amikről kis odafigyeléssel megállapítható, hogy azok a boot sorai.
    Egyébként a monitor az elsődleges megjelenítő. Ha átdugom a vga csatlakzóra, akkor azt írja ki a képernyő beállításinál, hogy:
    Több monitor - Radeon 9000 Series.
    Ha visszadugom, akkor meg felismeri, hogy Az LG 795 FT van rádugva?!
    Lehet, hogy újra kellene telepítenem a VGA kártyát, csk most a vga csatira dugottan????

Aktív témák