-
PROHARDVER!
Új hozzászólás Aktív témák
-
pmonitor
aktív tag
válasz
sztanozs #16618 üzenetére
Kb. 30-40 milliószor. De azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy ha több ilyen alacsony hatékonyságú függvény van az STL-ben, azok természetesen összeadódnak. Még szerencse, hogy a legnagyobb különbség a bináris számrendszerben van. Ott az itoa() 200!!!, míg az int_ToStringC() 25 sec. körül végez(8-ad része alatt). Ez azért szerencse, mert a bináris formátumot ritkán kell tömegesen használni. Azért azt senki nem mondhatja, hogy a 200, és a 25 másodperc között jelentéktelen a különbség.
Ki tudja mennyi ilyen függvény van az STL-ben, és nagyságrendi különbség van-e egy programozó implementációjával szemben? Egy példa:
A FindFile.exe(C#), és a FindFileC.exe(C) programom is rekurzióval hívom meg, de úgy, hogy egyszerre csak 1 findfirstfile()-al megnyitott handle van. Ez jóval gyorsabb, mint a "szokásos" rekurzió, amelyben sokkal több handle van egyszerre nyitva. Viszont a módszerem hátránya, hogy memóriazabáló(de hát valamit valamiért).
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Telekom mobilszolgáltatások
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- LG 77G3 - 77" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Intel Core i7-13700K Processzor
- BESZÁMÍTÁS! MSI MPG Z590 GAMING FORCE alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy A20e 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest