Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolandino

    tag

    válasz mobal #8025 üzenetére

    A Codeigniter tartalmaz többek között egy HTML helpert.
    illetve segítség lehet még a HTML Table Classt.

    Amúgy szerintem elég érthetően leírtam mit szeretnék :)
    Szeretnék olvasható, strukturált kódokat írni, csak még nem tudom mi lenne célravezetőbb.
    Nem feltétlenül szeretnék használni "template engine"-t, de ha valaki meggyőz róla, hogy ez visz el a nirvánába, akkor természetesen fogok. Úgy érzem a kódjaim olvashatóbbak lennének, ha csak minimálisan keverednének bennük az egyes programozási platformok.
    Pl ha vannak jó PHP megoldások a HTML minimalizálásához, akkor jó, vagy bármi egyéb amire nem gondoltam, akár teljesen banális dolgok is, mint pl. néhány irányvonal vagy programozási stílus bármi:) A smartykról pl. folyamatosan olvasom, hogy milyen jók, de még nem igazán sikerült átéreznem, hogy mitől is, a példák amiket találtam is inkább arról szóltak, hogy milyen jó sablonokat lehet velük készíteni-ami persze jó-de nem feltétlenül éreztem átláthatóbbnak a dolgokat ettől. És mindig csak ilyen "Helló világ" szintű példákat találtam, pedig egy komolyabb feladatnál talán könnyebben meglátnám a dolog nagyszerűségét:)
    De mondom, nem a smarty a lényeg, hanem a strukturált, karbantartható, olvasható, továbbfejleszthető nézetek. Ha smarty a megoldás, akkor az, ha bármi más, akkor bármi más :)

Új hozzászólás Aktív témák