Új hozzászólás Aktív témák
-
Shape
aktív tag
válasz
peterszky
#39
üzenetére
jol hangzik ez a gyakorlás, csak az a baj hogy bal kézzel lehet hogy el se találom a táblát, aztán a falnak a tripláját megdobni meg nehéz

cricket:
15-25-ig minden szektort 3* kell eltalálni (természetesen az is jo ha egy triplát dobsz
) és ha többen játszotok, akkor akkor nyersz te ha kidobtad az összes szektort ill. több pontod van mint az elenfelednek.
pontot meg ugy tudsz szerezni hogy neked ki van dobva az adott szektor (pl. 20-ba már dobtál 3 nyilat) az ellenfelednek pedig nincs kidobva (mondjuk a 20-asba csak 2 van neki) és ujra eltalálod azt a szektort(jelen példában a 20-ast) akkor annak megfelelő számu pontot kapsz(lesz 20 pontod).
kicsit bonyolultan hangzik, de elektromos táblán érthető. mondjuk versenytáblán kicsit nehezen számontartható hogy ki hogy áll
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 15 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 88%
- iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4328, 100% AKKSI
- Prémium! Bambulab bontatlan filamentek (PLA - PETG- ABS) ÁFÁS- számlával eladóak készletről!
- Honor Pad 9 Snapdragon 6 Gen 1 (2024) 8GB/128GB szép állapot
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

) és ha többen játszotok, akkor akkor nyersz te ha kidobtad az összes szektort ill. több pontod van mint az elenfelednek.
