Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz ádyz #24 üzenetére

    Mit kezdek?
    Reagáltam a válaszodra.

    Nem is ismerlek? Én az alapján írtam, ahogyan itt viselkedsz! És csakis ezen topikokkal kapcsolatban. Cizoe-val is teljesen mértékben megértjük egymást. Volt pár vitánk is, abszolút semmi gond sincs.
    Én nem a személyek teljességét ítélem meg, elvégre tényleg nem ismerlek. Hanem az egy bizonyos dologgal kapcsolatos hozzáállást. Legyen az egy topicban vélemény különbség, vagy mint pl ez is! Ettől függetlenül lehet, hogy az XY VGA topicban meg teljesen egyet fogunk érteni. Ez itt nem személyről szól. Én nem személyeskedem, csak a viselkedésetek ezzel a témával kapcsolatban kicsit kiverte a biztosítékot :) És, amint látom nem csak nekem.

    1. most írtad, hogy el se olvastad a cikkeit, csak osztottad a flémet, meg a gúnyolódást. Erre jössz nekem olyannal, hogy nem is ismerlek?:)
    2. nem ismerlek az tény. De ti voltatok azok, akik legjobban hangoztattátok, hogy csak nevelő szándékkal szidjátok / kritizáljátok a srácot! Ebből következettem, hogy akkor v.színű a saját gyereked is hasonló szinten / formában fogod / szándékozod nevelni!

    Úgy érzem, ha itt valakinek megnőtt a f***ka, akkor az a tiéd :) 3-4 postot csinálni csak azért, hogy kigúnyoljatok valakit... hát biztos nagyon felizgathatott a dolog...

    * hja.: és #17 ért figyelmeztetem magamat...túlzásba estem :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák