Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz Hunork #2082 üzenetére

    1-2
    Tételezzük fel, hogy vett egy fiókot valakitől! Most nem működik neki a fiók. Még szép, hogy reklamál, hiszen ez neki pénzbe került! Ugyanazt csinálja, mint most te! :)

    3
    Első lépésben talán mutassa be ő is az aktivációs kulcs fényképét! Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ezt meg tudja csinálni! Ettől kezdve meg nincs miről beszélnünk, köszönjük a próbálkozását, a jövőben ne jelentkezzen!

    Ha visszaolvasol, akkor itt a fórumban, az egyik fórumtárs szembesült azzal, hogy a fóliával lezárt dobozból kibontott Mass Effect 3 aktivációs kulcsa az Origin szerint már aktiválva volt. Az Ügyfélszolgálat elárulta, hogy egy lengyel fiók aktiválta a kulcsot. Innen kezdve sajnos nem tudjuk a folytatást.

    Ha a te ügyedben mind a ketten be tudjátok mutatni az eredeti aktivációs kulcsot, akkor bekérném még további 2-3 játék aktivációs kulcsának fényképét. Simán elképzelhető, hogy ugyanaz a kulcs 2 db dobozba is bekerült, de szerintem közel nulla annak az esélye, hogy 2-3 másik játékkal is ez történt és az összes "másodpéldány" nála kötött ki. Tehát ezzel megint te vagy nyeregben, neked kell visszaadni a fiókot.

    Ha netán mégis sikerülne bemutatni a képeket, akkor nekem egyértelmű lenne, hogy ezt a fiókot hosszabb ideje közösen használtátok. Ekkor jogosan véglegesen zárolhatják a fiókot a szabályzat megsértése miatt. Esetleg (bár ez nem jó megoldás) hagynak mindent a mostani állapotban, ti meg majd megküzdötök egymással a fiókért. Úgyis ismeritek egymást korábbról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák