Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz oriic #177 üzenetére

    Originen? vagy rendes EA account?

    Amúgy írtam supportnak, és röhejes 15%os kupon kódot adtak, de azzal kitörölhetem a seggem mivel € annyira fenn van most az egekben (meg amúgy is) hogy nem éri meg €-ban játékot venni, mivel idehaza akármelyik EA játékot megkapom sokkal olcsóbban Ft-ban. Fickó azt mondta h mindenki 15%os kódot kapott, haver mondta h próbáljam ki hátha nem az, és valóban 15%... linkeltem pár képet is neki, amiket belinkeltetek, de semmi értelme (fószer ilyet ír h nekik(nektek) is az van írva h **) , elcsesztem EA supportal rengeteg időt, és a végén kaptak egy k*rvanagy feketepontot tőlem!!! Megfontolom még h írok az EA home-nak is, h milyen a magyar képviselet.. :U

    Adok egy 15%-os kedvezmény kulcsot. Ezt az Origin Storeban való vásárlás közben érvényesítheti. Ezt kapta a többi felhasználó is.
    ----
    ** Ajánlom figyelmébe a kisbetűs részt. "Az ajánlat értéke a vásárláskor levonásra kerül a megvásárolni szándékozott termék árából." Az Ön barátai is pont ezt kapták meg.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák