Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz krx21 #2103 üzenetére

    Természetesen, mindenképpen megírom! ;)

    Jelenleg a Media Markt-ban a "Nagyképű ajánlat" keretében az általam kinézett, és tesztelt 65-ös modellek mindegyikére 20%-os akció van. (Aki Philips, vagy Samsung készüléket nézett ki, az sem jár rosszul a több modelljükre adott 25%-os kedvezménnyel.)

    Ha sikerülne egy pár hete-hónapja demo készülékként üzemelő darabra kapnom valami "extra" kedvezményt, akkor akár a SONY KD65XD9305BAEP is lehet a befutó, mert egyébként az egy nagyon jó készülék. (Egyedül a teszt alatt kicsit szellemképes 3D volt ijesztő, de ha tudom, ezúttal nem csak demo-val, hanem dedikáltan filmmel is megnézem.)

    Ami pedig a most futó "az LCD-k mind egyformák", illetve "az OLED nyomába egy LCD sem ér" témát illeti... Azért nézzétek meg a SONY KD-65ZD9BAEP típust is élőben.

    Én azt is megnéztem, és meg kellett állapítanom, hogy kiválóan oldották meg a fényerő szabályozást. A sötét részekre egy pillanat alatt vált világosból, és a kontraszt pazar. A fekete pedig a legjobb szerintem, ami LCD-től várható.

    Igaz, egy hasonló méretű OLED árában van (amennyiért egy korrekt használt autó is kapható), de aki a kiforrottabb technológia irányába menne, annak jó alternatíva szerintem ez a "csúcs LCD".

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák