Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz FeriPapa2 #19099 üzenetére

    SwitchTopic (x) kell neked. Az (x) helyett írd be azt a topikot, ahova szeretnéd küldeni az üzenetet. Arra figyelj, hogy ha nincs beállítva az MQTT, akkor visszaállítja magát az eredeti állapotra.
    Egyébként a linkelt oldalon tökéletesen le van írva:
    SwitchTopic <value> sends an MQTT message command to the custom topic. This does not change the state of the devices power.

    Szívesen segítek, de nem emlékeztem pontosan mit kell csinálni, és rosszat nem akartam beírni, mert azzal csak összezavarlak. Tasmotás eszközöm nincs napi használatban, ezért kipróbálni nem tudtam, de ma reggel egy tartalék Sonoff Minit befogtam erre, hogy kipróbáljam.
    Az a baj, hogy sokan azért járnak ide (nem feltétlen csak erre a topikra gondolok), hogy ha elakadnak akkor nem iránymutatást várnak, hanem, hogy rágják a szájukba a megoldást, pedig egy kis utánaolvasással simán meg lehet találni.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák