Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
bolondember
MODERÁTOR
válasz
Kazimír
#5504
üzenetére
idézet innen:[link]
Péntek éjfélkor fejeződött be a március 9-i népszavazás kampánya. Az urnák lezárásáig, vasárnap este 7 óráig tilos a választói akarat befolyásolása.
Magyarán ez azt jelenti, hogy ne osztogasson a népszavazással kapcsolatos szórólapot, ne szervezzen nyilvános fórumot a népszavazási kérdések támogatására vagy elutasítására, ne adjon pénzt senkinek, hogy az önnek tetsző válaszra adja szavazatát, és ne szervezzen buszos szavaztatást tömbházban, nyugdíjasotthonban vagy más közösségben élőknek.
Sőt már az is kampánycsendsértés, ha közéleti kérdésekben passzív szomszédját kedvesen vagy gorombán szavazni invitálja, úgyhogy ne tegye! Ha az utcán politikussal találkozik, ne fogadjon el tőle édességet.
Kampánycsendsértést az Országos Választási Bizottságnak vagy valamelyik területi szervezetének jelenthet. A kampánycsendsértésnek, azonkívül, hogy megállapítják a tényét, egyéb szankciója nincs.
külön felhívom figyelmed a vastagbetűs részre.

Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3240
- Számlás vadiúj Tápegysègek! Kèszleten!
- Önerő nélkül is elvihető! Részletfizetés. 27 % Áfás számlával Dell Alienware QD-OLED gamer monitor
- LG 55C2 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- Fitbit Versa 4 okos óra
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



