Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- Régi CPU újrakiadásával ünnepelné a Socket AM4 tizedik évfordulóját az AMD
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- TCL LCD és LED TV-k
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
- 3D nyomtatás
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
-
PROHARDVER!
Az objektívekre két nagyon fontos adat jellemző, melyek alapján rendszerint azonnal be lehet őket sorolni. Ezek az objektív fényerejét és gyújtótávolságát jelző számok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tin_Shield
őstag
válasz
bandus
#31361
üzenetére
Ez a két kitobjektív majdnem pontosan ugyanazt tudja látószögben. Kisfilmes ekvivalens gyújtótávolságban (ebben számol mindenki) 28-84mm az Olympus, és 29-80mm a Canon. A fényerő is pontosan ugyanannyi, f3.5-5.6. Valamekkora különbség van mélységélességben a Canon APS-C és az MFT szenzorméret különbsége miatt, de ez a gyakorlatban nem jelentős, főleg nem ezeknél a fényerőtlen kitobjektíveknél.
Az Olympus kitobjektív egyébként jóval jobb képélességet kell(ene), hogy produkáljon, mint ez a Canon valaha is tudott, ha ez nincs meg akkor az az Oly kitobi hibás (vagy user error).
Új hozzászólás Aktív témák
- Honor Pad 9 Snapdragon 6 Gen 1 (2024) 8GB/128GB szép állapot
- LG SMART 32SR50F-W IPS Monitor! 1920x1080 / 8ms / 60hz
- Samsung Galaxy S24 Ultra / 12/256GB / Kártyafüggetlen /12Hó garancia / Akku: 100%
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- AKCIÓ! Acer Predator Helios Neo 16 PHN16 notebook-i9 13900HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 8GB W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

