Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Drughi #67468 üzenetére

    Nem. Egyik számtech nagykerem a hivatalos importőr. Onnan szerzem be.
    Igazából azt nem értem, hogy itthon 90% miért csak 1 év gart adnak rá, és úgy hivatkoznak arra is, hogy az a hivatalos holott nem, mert 2 év a gar.
    Mondjuk nekem mind1, csak utóbbi időben annyit adtam el közeli ismerős körben is pont ezért, hogy gondoltam meghirdetem pár helyen hátha lesz rá itt is érdeklődés.
    Neten ugyan 85-90 között már megkapni, tehát ebből a tekintetből drágább mint a társai, de azok mind 1 év garosak. 1-2 helyen láttam, hogy lehet venni garancia kiterjesztést, de ez gyártói 2 év nem pedig 1+1.

    Arra tudok gondolni, hogy simlizés megy, és azért lehet már megvenni olcsóbban mert így piacképesebb.
    Bevett szokás volt ez korábban a HW-ek világában is ahol néha nagyker de inkább gyártóval meg lehetett egyezni, hogy a gyári 3 helyett mondjuk csak 1 vagy 2 év gart adjanak rá, ezáltal olcsóbb megkapják. Csak ez lassan kikopott, mivel sokan azt játszották el, hogy a nagykertől kikuncsorogták csökkentet gar idővel olcsóbban, aztán ha mégis gond volt meg már közvetlen a gyártóval vették fel a kapcsolatot aki meg ugye ugyanúgy intézte a garanciás procedúrát.
    Ipon szoktam még látni ilyesmit, hogy sok esetben csak 1 év gart adnak, náluk nem tudom hogy megy ez pontosan jelenleg.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák