- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- TCL C715: kedvező árú 4K QLED tévé a tesztpadon
- Melyik tápegységet vegyem?
- Amazon Fire TV stick/box
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Autós kamerák
- MSI Prestige 13 AI+ EVO ultrabook: grammozás mindenáron
- OLED monitor topic
- Vezeték nélküli fülhallgatók
-
PROHARDVER!
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dyingsoul
veterán
Köszi a megerősítést, én is erre jutottam!
Sosem gondolkoztam még FE-ben mert nem voltak vonzóak és sokszor sokkal hangosabb és forróbb volt egy FE, mint az AIB modellek.
Ez a mostani viszont elég komoly hűtésnek tűnik. Aztán majd meglátjuk a teszteket. De valahogy én sokkal nagyobb erőfeszítést érzek a V végződésű kártyában, mint az AIB modellekben, amik ráadásul még drágábbak is, sokkal. Persze kérdés lesz, hogy teljesítmpényben is lesz-e és mekkora különbség. De ha már van 3080 Fe 700 Eurért, valahogy nem tűnnek nagyobb erőfeszítésűnek az AIB modellek kártyái. Szerintem itt benézték a gyártók és az FE alá kellett volna árazniuk, nem fölé. De ez csak egy megérzés, a tesztek fogják ezt megmutatni.A VGA gyártók vajon elkészítették a házi feladatot és tesztelték a megoldásukat a FE-el szemben? (Szerintem nem mert akkor több leak lett volna az FE kártyákról.) Azért kérnének többet, mert valamiben tényleg többet nyújtanak a gyártói modellek vagy csak megszokták, hogy az NV kiad egy FE kártyát meg egy MSRP árat, ami alacsonyabb, mint az FE. Most én azt látom nem ez történt: Az NV egyszerűen csak bemutatta az FE kártyákat és MSRP-t most nem adtak meg, csak az FE kártyák árait.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az NVIDIA éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- Dell Latitude 5310, 5410, 5420, 5430, 7210 2-in-1
- SEAGATE ST6000NM0034 6TB 7.2k SAS HDD, nettó 15747Ft + ÁFA, 1 év garancia
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Gombászkönyvek egyben
- LG 77B3 - 77" OLED - 4K 120Hz & 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - 700 Nits
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest